0 MAÇ 0,00

ORAN

Forum Giriş REKLAM ve İLETİŞİM HARİCİ VERİLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    Dünkü Maç Sonuçları
    TARİH EV SAHİBİ
    • -
    • DEPLASMAN
    • İ.Y.
    08.05 23:00 Patronato
    • 1-0
    • Boca Juniors
    • 0-0
    08.05 23:15 San Jose
    • 0-5
    • Bolivar
    • 0-3
    08.05 23:30 Rio Branco ES
    • 1-0
    • Serra
    • 0-0
    08.05 23:00 Operario
    • 3-0
    • Cianorte
    • 1-0
    08.05 23:30 Belouizdad
    • 0-0
    • Magra
    • 0-0
    08.05 23:30 JS Kabylie
    • 2-0
    • Hussein Dey
    • 0-0
    08.05 23:30 Saoura
    • 4-0
    • Skikda
    • 2-0
    08.05 23:30 Setif
    • 1-2
    • Tlemcen
    • 1-1
    08.05 23:30 USM Alger
    • 2-0
    • MC Alger
    • 1-0
    08.05 23:00 San Cristobal
    • 1-1
    • Delfines Del E
    • 0-1
    08.05 23:00 Guastatoya
    • 4-1
    • Sanarate
    • 0-0
    08.05 23:45 Sp. Luqueno
    • 1-2
    • Guarani
    • 0-1
    09.05 00:00 Orlando City
    • 1-1
    • New York City
    • 0-0
    09.05 02:00 Los Angeles Galaxy
    • 2-1
    • Los Angeles FC
    • 1-0
    09.05 04:00 Colorado Rapids
    • 3-2
    • Minnesota
    • 0-2
    09.05 19:00 Inter Miami
    • 1-1
    • Atlanta Utd
    • 0-1
    09.05 21:00 Portland Timbers
    • 1-2
    • Seattle Sounde
    • 0-0
    09.05 01:00 Indy Eleven
    • 0-2
    • FC Tulsa
    • 0-0
    09.05 01:30 Louisville City
    • 1-1
    • Birmingham
    • 1-0
    09.05 01:30 Miami FC
    • 0-1
    • Hartford Athle
    • 0-0
    09.05 01:30 Tampa Bay
    • 3-0
    • Pittsburgh
    • 1-0
    09.05 02:30 San Antonio
    • 2-2
    • Real Monarchs
    • 2-0
    09.05 03:30 El Paso
    • 1-1
    • New Mexico
    • 0-0
    09.05 04:30 Phoenix Rising
    • 3-0
    • Oakland Roots
    • 1-0
    09.05 00:30 Richmond Kickers
    • 2-0
    • Tormenta
    • 0-0
    09.05 01:00 North Carolina
    • 1-2
    • Greenville
    • 1-1
    09.05 02:30 North Texas
    • 0-1
    • Chattanooga Re
    • 0-1
    09.05 04:00 Tucson
    • 1-1
    • Forward Madiso
    • 0-0
    09.05 01:00 Northern Virginia
    • 3-2
    • Philadelphia L
    • 1-1
    09.05 01:00 Weston
    • 4-2
    • Miami City
    • 4-0
    09.05 23:00 Oakland County
    • 3-0
    • Fort Wayne
    • 1-0
    09.05 01:30 Chattanooga
    • 2-1
    • Michigan Stars
    • 0-0
    09.05 01:30 Maryland Bobcats
    • 1-2
    • Stumptown Ath.
    • 0-1
    09.05 13:30 FC Koln
    • 1-4
    • Freiburg
    • 0-2
    09.05 15:30 Frankfurt
    • 1-1
    • Mainz
    • 0-1
    09.05 18:00 Hertha
    • 0-0
    • Bielefeld
    • 0-0
    09.05 13:30 Aue
    • 3-8
    • Paderborn
    • 2-4
    09.05 13:30 Bochum
    • 5-1
    • Regensburg
    • 2-1
    09.05 13:30 Heidenheim
    • 2-1
    • Sandhausen
    • 0-1
    09.05 13:00 Meppen
    • 0-2
    • Lubeck
    • 0-0
    09.05 14:00 Bayern II
    • 1-2
    • Unterhaching
    • 0-1
    09.05 13:00 Wolfsburg K
    • 1-1
    • Bayern K
    • 0-1
    09.05 14:00 Duisburg K
    • 1-2
    • Bremen K
    • 0-2
    09.05 14:00 Freiburg K
    • 3-1
    • SGS Essen K
    • 0-0
    09.05 14:00 Leverkusen K
    • 2-2
    • Meppen K
    • 1-1
    09.05 14:00 Potsdam K
    • ERT.
    • Eintracht Fran
    • -
    09.05 11:00 Andernach K
    • 3-1
    • Bayern 2 K
    • 1-0
    09.05 11:00 Bielefeld K
    • 2-4
    • RB Leipzig K
    • 1-1
    09.05 11:00 Wolfsburg 2 K
    • 1-2
    • Monchengladbac
    • 0-2
    09.05 14:00 Berghofen K
    • 0-1
    • Borussia Bocho
    • 0-0
    09.05 14:00 FFC Niederkirchen K
    • 1-1
    • Saarbrucken K
    • 0-1
    09.05 14:00 Ingolstadt K
    • 1-1
    • Hoffenheim 2 K
    • 1-1
    09.05 14:00 Koln K
    • 7-2
    • Wurzburger Kic
    • 4-0
    09.05 14:00 Turbine Potsdam 2 K
    • 0-3
    • Jena K
    • 0-2
    09.05 11:30 Carroi
    • 3-2
    • UE Santa Colom
    • 0-1
    09.05 11:30 UE Engordany
    • 4-3
    • Penya
    • 2-3
    09.05 16:30 Atletic Escaldes
    • 0-1
    • Sant Julia
    • 0-0
    09.05 16:30 Inter Escaldes
    • 1-1
    • FC Santa Colom
    • 0-0
    09.05 16:00 Santa Rita
    • 1-1
    • Progresso
    • -
    09.05 16:30 Desportivo Huila
    • 3-0
    • Cuando Cubango
    • -
    09.05 17:00 Wiliet
    • 1-1
    • Primeiro de Ag
    • 0-0
    09.05 15:00 Arsenal Sarandi
    • 1-1
    • Central Cordob
    • 1-1
    09.05 17:10 Argentinos Jrs
    • 2-0
    • Estudiantes
    • 2-0
    09.05 19:30 Platense
    • 4-1
    • Rosario
    • 1-1
    09.05 19:30 Racing Club
    • 2-0
    • San Lorenzo
    • 1-0
    09.05 19:30 River Plate
    • 4-1
    • Aldosivi
    • 2-1
    09.05 23:00 Colon
    • 1-1
    • Union Santa Fe
    • 1-0
    09.05 23:00 Huracan
    • 1-3
    • Independiente
    • 1-1
    09.05 23:00 Lanus
    • 1-0
    • Talleres Cordo
    • 1-0
    09.05 19:00 Gimnasia Jujuy
    • 2-1
    • Barracas Centr
    • 1-0
    09.05 20:00 Almagro
    • 0-1
    • San Martin S.J
    • 0-0
    09.05 20:00 Santamarina
    • 2-0
    • Villa Dalmine
    • 1-0
    09.05 20:30 Agropecuario
    • 0-0
    • CA Estudiantes
    • 0-0
    09.05 20:30 Temperley
    • 0-3
    • Atletico Atlan
    • 0-1
    09.05 23:00 Estudiantes Rio Cuarto
    • 1-1
    • Chacarita Juni
    • 1-1
    09.05 20:00 Sol de Mayo
    • 2-1
    • Juventud Unida
    • 2-1
    09.05 20:30 Ciudad Bolivar
    • 0-2
    • Cipolletti
    • 0-1
    09.05 20:30 Deportivo Madryn
    • 1-0
    • Sansinena
    • 0-0
    09.05 20:30 Douglas Haig
    • 1-2
    • Boca Unidos
    • 0-1
    09.05 20:30 Olimpo
    • 0-1
    • Desamparados
    • 0-1
    09.05 20:30 Racing Cordoba
    • 2-0
    • Gimnasia y Tir
    • 0-0
    09.05 20:30 Union Sunchales
    • 1-0
    • Defensores Bel
    • 0-0
    09.05 20:45 Chaco For Ever
    • 0-1
    • Sarmiento Resi
    • 0-1
    09.05 21:00 Club Sportivo Penarol
    • 1-1
    • Villa Mitre
    • 1-1
    09.05 21:00 Gimnasia E.R.
    • 2-1
    • CDJU Gualeguay
    • 1-0
    09.05 21:30 Central Norte
    • 1-1
    • Sportivo Belgr
    • 1-0
    09.05 20:30 Fenix
    • 1-2
    • Comunicaciones
    • 0-2
    09.05 20:30 Claypole
    • 0-0
    • Club Lujan
    • 0-0
    09.05 20:30 Ituzaingo
    • 0-2
    • Sportivo Itali
    • 0-0
    09.05 20:30 Real Pilar
    • 2-0
    • Midland
    • 0-0
    09.05 20:30 Def. de Cambaceres
    • 1-1
    • Liniers
    • 1-1
    09.05 20:30 Lugano
    • 2-1
    • CSR Espanol
    • 1-1
    09.05 20:30 Puerto Nuevo
    • 2-0
    • Deportivo Muni
    • 2-0
    09.05 16:00 Estudiantes K
    • 3-3
    • Huracan K
    • 2-2
    09.05 16:00 Platense K
    • 0-6
    • River Plate K
    • 0-1
    09.05 15:00 Korabi Peshkopi
    • 1-1
    • Burreli
    • 0-1
    09.05 15:00 Vora
    • 0-2
    • Din. Tirana
    • 0-1
    09.05 00:00 La Fama
    • 2-0
    • Britannia
    • 2-0
    09.05 02:00 Caravel
    • 2-3
    • Deportivo Naci
    • 0-1
    09.05 08:00 Macarthur FC
    • ERT.
    • Wellington Pho
    • -
    09.05 08:05 Melbourne City
    • 3-2
    • Brisbane Roar
    • 2-2
    09.05 10:10 Perth Glory
    • 2-1
    • Melbourne Vict
    • 0-0
    09.05 07:00 Gungahlin
    • 2-3
    • Monaro Panther
    • 1-1
    09.05 07:00 Tigers FC
    • 5-0
    • Canberra Olymp
    • 3-0
    09.05 07:00 Tuggeranong Utd
    • 1-1
    • West Canberra
    • 1-1
    09.05 06:30 Broadmeadow
    • 3-0
    • Adamstown Rose
    • 0-0
    09.05 06:30 Edgeworth E.
    • 2-0
    • Weston Workers
    • 0-0
    09.05 08:30 Maitland
    • 4-0
    • Valentine
    • 2-0
    09.05 06:30 Wollongong Wolves
    • 3-2
    • Sutherland
    • 1-2
    09.05 07:00 Northbridge Bulls FC
    • 2-2
    • Druitt Town Ra
    • 1-2
    09.05 07:00 Rockdale
    • 4-1
    • Sydney U21
    • 1-0
    09.05 08:00 Sydney Olympic
    • 1-2
    • Blacktown
    • 0-0
    09.05 10:00 Olympic FC
    • 10-0
    • Brisbane Strik
    • 5-0
    09.05 07:00 Heidelberg
    • 1-1
    • St Albans
    • 0-0
    09.05 09:00 Oakleigh
    • 3-2
    • Dandenong
    • 1-1
    09.05 09:00 Centenary Stormers
    • 2-5
    • The Lakes FC
    • 0-2
    09.05 14:30 LASK
    • 3-3
    • Tirol
    • 1-1
    09.05 14:30 Sturm Graz
    • 1-3
    • Salzburg
    • 0-1
    09.05 17:00 Rapid Vienna
    • 1-2
    • Wolfsberger AC
    • 0-0
    09.05 10:30 A. Klagenfurt
    • 3-1
    • FC Juniors
    • 2-1
    09.05 12:00 Sturm K
    • 2-0
    • Vorderland K
    • 2-0
    09.05 16:00 Zira
    • 0-0
    • Gabala
    • 0-0
    09.05 18:15 Sabah Baku
    • 0-4
    • Qarabag
    • 0-4
    09.05 16:00 KV Mechelen
    • 5-3
    • Oostende
    • 2-2
    09.05 17:00 AS Cotonou
    • 0-1
    • Dragons
    • -
    09.05 17:00 Dynamo Parakou
    • 0-0
    • Damissa
    • -
    09.05 17:00 Hodio
    • 2-1
    • Bembereke
    • -
    09.05 14:30 Energetik-BGU
    • 1-1
    • Zhodino
    • 1-1
    09.05 16:30 Isloch
    • 1-3
    • Din. Minsk
    • 1-2
    09.05 19:30 Soligorsk
    • 1-0
    • BATE
    • 1-0
    09.05 12:30 Arsenal Dzyarzhynsk
    • 5-0
    • Baranovici
    • 2-0
    09.05 14:30 Petrikov
    • 2-3
    • Lida
    • 2-1
    09.05 16:30 Krumkachy
    • 0-0
    • Belshina
    • 0-0
    09.05 01:30 Independiente Petroleros
    • 2-0
    • Palmaflor
    • 2-0
    09.05 21:00 Nacional Potosi
    • 2-1
    • Guabira
    • 1-0
    09.05 17:00 Hadzici
    • 1-0
    • Jedinstvo Biha
    • 1-0
    09.05 17:00 Vis Simm-Bau
    • 1-1
    • GOSK Gabela
    • 0-1
    09.05 21:00 Alianca
    • 0-1
    • CRB
    • 0-1
    09.05 21:30 Princesa Solimoes
    • 3-2
    • Sao Raimundo A
    • 0-1
    09.05 00:30 Bahia
    • 1-0
    • Bahia De Feira
    • 0-0
    09.05 21:00 Alagoinhas
    • 2-1
    • Juazeirense
    • 1-0
    09.05 20:00 Real Noroeste
    • 1-0
    • Estrela do Nor
    • 1-0
    09.05 02:05 Flamengo
    • 4-1
    • Volta Redonda
    • 3-0
    09.05 21:00 Fluminense
    • 3-1
    • Portuguesa RJ
    • 1-1
    09.05 23:00 Nova Iguacu
    • 0-1
    • Botafogo RJ
    • 0-0
    09.05 21:00 Figueirense
    • 3-1
    • Chapecoense-SC
    • 3-0
    09.05 02:00 Fortaleza
    • 0-0
    • Ferroviario
    • 0-0
    09.05 20:30 Atletico-CE
    • 7-1
    • Crato
    • 4-1
    09.05 20:30 Pacajus
    • 3-0
    • Icasa-CE
    • 1-0
    09.05 21:00 Caucaia
    • 1-6
    • Ceara
    • 0-4
    09.05 00:00 Internacional
    • 4-1
    • Juventude
    • 2-0
    09.05 21:00 Gremio
    • 2-0
    • SER Caxias
    • 1-0
    09.05 21:00 Aparecidense
    • 0-1
    • Vila Nova
    • 0-1
    09.05 00:00 Sampaio Correa
    • 0-0
    • Pinheiro
    • 0-0
    09.05 15:00 Cuiaba Esporte
    • 2-0
    • Acao
    • 1-0
    09.05 21:00 America MG
    • 3-1
    • Cruzeiro
    • 1-0
    09.05 15:00 Tuna Luso
    • 1-1
    • Remo
    • 1-1
    09.05 20:30 Castanhal
    • 0-0
    • Paysandu
    • 0-0
    09.05 21:00 Atl. Cajazeirense
    • 0-1
    • Sousa
    • 0-0
    09.05 23:00 Athletico-PR
    • 2-2
    • Maringa FC
    • 1-1
    09.05 23:00 Londrina
    • 1-0
    • Coritiba
    • 0-0
    09.05 21:00 Botafogo SP
    • 1-1
    • Bragantino
    • 0-1
    09.05 21:00 Ituano
    • 0-1
    • Santo Andre
    • 0-0
    09.05 21:00 Mirassol
    • 1-1
    • Sao Paulo
    • 1-1
    09.05 21:00 Ponte Preta
    • 0-3
    • Palmeiras
    • 0-2
    09.05 21:00 Santos
    • 2-0
    • Sao Bento
    • 2-0
    09.05 21:00 Sao Caetano
    • 0-3
    • Ferroviaria
    • 0-3
    09.05 20:00 Central SC
    • 0-0
    • Sete de Setemb
    • 0-0
    09.05 21:00 Nautico
    • 2-1
    • Santa Cruz
    • 1-0
    09.05 14:00 Fluminense-PI
    • 2-1
    • Picos
    • 2-1
    09.05 20:45 Flamengo PI
    • 2-1
    • Tiradentes-PI
    • 0-1
    09.05 20:00 Potiguar
    • 2-0
    • ASSU
    • 1-0
    09.05 21:30 Porto Velho
    • 1-0
    • Genus
    • 1-0
    09.05 21:30 Real Ariquemes
    • 1-0
    • Rondoniense
    • -
    09.05 22:00 Barcelona RO
    • 3-2
    • Ji-Parana
    • -
    09.05 00:00 Rio Negro
    • 1-0
    • Nautico FC
    • 1-0
    09.05 21:00 Itabaiana
    • 0-2
    • Lagarto
    • 0-0
    09.05 21:00 Uniao
    • 1-4
    • Operario MS
    • 0-2
    09.05 16:00 Avai U20
    • 0-3
    • ABC U20
    • 0-3
    09.05 20:00 EC Sao Jose U20
    • 1-1
    • Botafogo U20
    • 1-1
    09.05 20:00 Vasco U20
    • 4-2
    • Sao Raimundo R
    • 2-0
    09.05 21:00 Nautico U20
    • 1-2
    • Palmeiras U20
    • 0-2
    09.05 01:00 Ferroviaria K
    • 1-0
    • Avai Kinderman
    • 0-0
    09.05 01:00 Sao Paulo K
    • 2-0
    • Internacional
    • 2-0
    09.05 20:00 Flamengo K
    • 2-2
    • Sao Jose K
    • 2-2
    09.05 20:00 Napoli K
    • 0-0
    • Minas ICESP K
    • 0-0
    09.05 22:00 Avai Kindermann K
    • ERT.
    • Botafogo RJ K
    • -
    09.05 22:00 Cruzeiro K
    • 1-1
    • Botafogo RJ K
    • 1-1
    09.05 22:00 Ferroviaria K
    • ERT.
    • Cruzeiro K
    • -
    09.05 22:00 Sao Paulo K
    • ERT.
    • Napoli K
    • -
    09.05 17:30 Cherno More
    • 3-3
    • Tsarsko Selo
    • 3-1
    09.05 19:45 Botev Plovdiv
    • 0-1
    • Levski
    • 0-1
    09.05 17:00 Levski Karlovo
    • 0-0
    • Nesebar
    • 0-0
    09.05 17:00 Sokol Markovo
    • 1-0
    • Gorski Izvor
    • 0-0
    09.05 16:00 Chernolomets
    • 2-1
    • Ludogorets III
    • 1-0
    09.05 16:00 Dobrich
    • 2-4
    • Dorostol
    • 1-2
    09.05 16:00 Topolite
    • 1-3
    • Dunav Ruse
    • 1-1
    09.05 14:00 Tryavna
    • 0-2
    • Akademik Svish
    • 0-0
    09.05 17:00 Bdin Vidin
    • 4-1
    • Mezdra
    • 0-0
    09.05 17:00 Etar II
    • 0-1
    • Partizan Cerve
    • 0-0
    09.05 17:00 OFK Levski
    • 2-1
    • Parva Atomna
    • 1-0
    09.05 17:00 Sevlievo
    • 3-1
    • Pavlikeni
    • 1-0
    09.05 17:00 Spartak Pleven
    • 0-1
    • Levski Lom
    • 0-1
    09.05 17:00 Vihar Slavyanovo
    • 0-0
    • Drenovets
    • 0-0
    09.05 17:00 Yantra Polski Trambesh
    • 4-0
    • Peshtera Galat
    • 2-0
    09.05 18:00 Royal
    • 1-3
    • AS Douanes
    • 0-1
    09.05 15:00 Flambeau du Centre
    • 1-0
    • Garage Express
    • -
    09.05 15:00 Le Messager Ngozi
    • 1-0
    • Bumamuru
    • -
    09.05 15:00 Olympic S.
    • 0-1
    • Musongati
    • -
    09.05 16:00 Mons Calpe
    • 0-4
    • Lincoln
    • 0-4
    09.05 15:00 Ceske Budejovice
    • 2-0
    • Pardubice
    • 1-0
    09.05 15:00 Karvina
    • 0-2
    • Slovacko
    • 0-1
    09.05 17:00 Sigma Olomouc
    • 0-1
    • Slavia Prag
    • 0-0
    09.05 19:30 Sparta Prag
    • 3-1
    • Ostrava
    • 1-0
    09.05 10:15 Zizkov
    • 3-1
    • Vlasim
    • 2-0
    09.05 17:00 Mas Taborsko
    • 2-2
    • Jihlava
    • 2-1
    09.05 10:30 Dukla Prag K
    • 2-1
    • Pardubice K
    • 0-0
    09.05 12:00 Chongqing Liangjiang Athletic
    • 3-2
    • Henan Songshan
    • 0-1
    09.05 14:00 Cangzhou
    • 0-2
    • Guangzhou FC
    • 0-1
    09.05 10:00 Zhejiang Professional
    • 1-1
    • Shaanxi Changa
    • 0-1
    09.05 13:35 Zibo Cuju
    • 0-1
    • Meizhou Hakka
    • 0-0
    09.05 14:00 Lyngby
    • 3-4
    • Horsens
    • 0-2
    09.05 14:00 Vejle
    • 4-2
    • Sonderjyske
    • 1-0
    09.05 16:00 Randers
    • 0-1
    • Aarhus
    • 0-1
    09.05 18:00 Brondby
    • 3-1
    • Midtjylland
    • 1-1
    09.05 13:00 Holstebro
    • 1-3
    • Holbaek
    • 1-2
    09.05 13:00 Slagelse
    • 0-1
    • AB Kopenhagen
    • 0-1
    09.05 22:00 Jarabacoa
    • 1-1
    • Universidad O&
    • 0-1
    09.05 01:00 Memphis (Usa)
    • 5-0
    • Little Rock Ra
    • 3-0
    09.05 14:00 Start (Nor)
    • 1-1
    • Haugesund (Nor
    • 1-0
    09.05 15:00 Stabaek (Nor)
    • 0-1
    • Lilleström (No
    • 0-0
    09.05 06:00 Vegalta Sendai K (Jpn)
    • 0-0
    • Saitama K (Jpn
    • 0-0
    09.05 01:30 Barcelona SC
    • ERT.
    • Emelec
    • -
    09.05 20:00 Mushuc Runa
    • 2-6
    • U. Catolica
    • 0-4
    09.05 22:30 Delfin
    • 2-4
    • Olmedo
    • 0-3
    09.05 03:15 Metapan
    • 1-3
    • Luis Angel Fir
    • 1-1
    09.05 23:00 11 Deportivo
    • 1-2
    • Santa Tecla
    • 0-0
    09.05 23:00 Municipal Limeno
    • 2-1
    • FAS
    • 0-0
    09.05 10:00 Noah
    • 3-0
    • Lori
    • -
    09.05 15:00 Gandzasar
    • İPT.
    • Shirak
    • -
    09.05 14:00 Shirak 2
    • 0-3
    • Pyunik 2
    • 0-1
    09.05 14:00 West Armenia
    • 0-1
    • Ararat-Armenia
    • 0-0
    09.05 14:00 Paide
    • 1-2
    • Levadia
    • 1-1
    09.05 12:00 Parnu
    • 2-0
    • Tammeka U21
    • 1-0
    09.05 12:00 Tallinna Kalev
    • 2-2
    • Maardu
    • 1-1
    09.05 18:00 Nomme Utd
    • 4-0
    • Tartu Welco
    • 3-0
    09.05 12:30 Mbabane Swallows
    • ERT.
    • Moneni Pirates
    • -
    09.05 12:30 Young Buffaloes
    • 1-0
    • Denver
    • -
    09.05 15:00 Green Mamba
    • 2-1
    • Mhlume
    • -
    09.05 15:00 Mbabane Highlanders
    • 5-0
    • Black Swallows
    • 1-0
    09.05 15:00 Tambankulu
    • 1-1
    • Manzini Wander
    • -
    09.05 15:00 Tinyosi
    • 1-2
    • Royal Leopards
    • -
    09.05 16:00 HB Torshavn
    • 1-0
    • Toftir
    • 1-0
    09.05 16:00 Klaksvik
    • 4-0
    • B36 Torshavn
    • 0-0
    09.05 16:00 TB Tvoroyri
    • 1-1
    • Streymur
    • 0-0
    09.05 16:00 Vikingur
    • 5-1
    • Fuglafjordur
    • 2-0
    09.05 00:00 Chabab Mohammedia
    • 0-0
    • FUS Rabat
    • 0-0
    09.05 00:00 Difaa El Jadidi
    • 1-0
    • Agadir
    • 0-0
    09.05 00:00 Mouloudia Oujda
    • 3-2
    • Safi
    • 1-1
    09.05 00:00 Rapide Oued Zem
    • 3-2
    • Renaissance Ze
    • 3-0
    09.05 00:00 Chabab Atlas Khenifra
    • 2-0
    • Union Touarga
    • -
    09.05 00:00 RAC Casablanca
    • 1-2
    • Kenitra
    • -
    09.05 18:00 Salmi
    • 1-0
    • Marrakech
    • 0-0
    09.05 18:00 Stade Marocain
    • 2-2
    • Fes
    • 1-1
    09.05 17:30 SO Armee
    • 1-0
    • ASEC Mimosas
    • 0-0
    09.05 18:00 SOL
    • 1-1
    • Bouake
    • -
    09.05 20:00 Stella Adjame
    • 0-0
    • Racing d'Abidj
    • 0-0
    09.05 15:00 Inter Turku
    • 2-1
    • Haka
    • 1-1
    09.05 17:30 Mariehamn
    • 3-1
    • Oulu
    • 3-0
    09.05 17:30 Ekenas
    • 3-1
    • Jaro
    • 1-1
    09.05 17:30 Klubi 04
    • 0-2
    • KPV
    • 0-1
    09.05 17:30 MuSa
    • 0-0
    • JIPPO
    • 0-0
    09.05 17:30 Rovaniemi
    • 1-1
    • Mikkeli
    • 1-0
    09.05 14:00 Lahden Reipas
    • ERT.
    • JaPS
    • -
    09.05 17:30 Keski-Uusimaa
    • ERT.
    • KaPa
    • -
    09.05 17:30 MiPK
    • ERT.
    • PeKa
    • -
    09.05 17:30 NJS
    • ERT.
    • Atlantis
    • -
    09.05 17:30 EPS
    • ERT.
    • Jazz Pori
    • -
    09.05 17:30 GrIFK
    • ERT.
    • Ilves 2
    • -
    09.05 17:30 VJS
    • ERT.
    • HJS Akatemia
    • -
    09.05 13:00 Vaajakoski
    • 3-0
    • GBK Kokkola
    • 2-0
    09.05 13:00 St. Etienne
    • 1-0
    • Marsilya
    • 1-0
    09.05 15:00 Angers
    • 3-0
    • Dijon
    • 1-0
    09.05 15:00 Metz
    • 0-3
    • Nimes
    • 0-0
    09.05 15:00 Nice
    • 3-2
    • Brest
    • 1-2
    09.05 15:00 Strasbourg
    • 2-3
    • Montpellier
    • 0-1
    09.05 17:05 Reims
    • 0-1
    • Monaco
    • 0-1
    09.05 21:00 Rennes
    • 1-1
    • PSG
    • 0-1
    09.05 17:30 Dijon K
    • 0-1
    • Paris FC K
    • 0-0
    09.05 17:30 Issy K
    • 0-4
    • Lyon K
    • 0-3
    09.05 17:30 Le Havre K
    • 0-2
    • Paris SG K
    • 0-1
    09.05 00:30 Banjul Utd
    • 1-0
    • Ports Authorit
    • 0-0
    09.05 23:00 Wallidan
    • 2-0
    • Marimoo
    • 0-0
    09.05 17:00 Aduana Stars
    • 1-0
    • Berekum Chelse
    • 0-0
    09.05 17:00 Ashanti Gold
    • 1-1
    • Eleven Wonders
    • 1-0
    09.05 17:00 Ebusua Dwarfs
    • 0-1
    • Legon Cities
    • 0-1
    09.05 17:00 Inter Allies
    • 2-0
    • Elmina Sharks
    • 0-0
    09.05 17:00 Karela
    • 2-1
    • Bechem United
    • 1-1
    09.05 17:00 Liberty
    • 0-0
    • Medeama
    • 0-0
    09.05 20:00 Hearts Of Oak
    • 2-0
    • King Faisal
    • 0-0
    09.05 16:30 Wakriya
    • 4-1
    • Fello Star
    • -
    09.05 02:00 Comunicaciones
    • 1-0
    • Sacachispas
    • 0-0
    09.05 19:00 Municipal
    • 0-0
    • Iztapa
    • 0-0
    09.05 22:00 Santa Lucia
    • 3-0
    • Coban Imperial
    • 2-0
    09.05 15:00 TS Galaxy
    • 0-1
    • Mamelodi
    • 0-1
    09.05 15:00 Cape Town All Stars
    • 0-0
    • Steenberg Unit
    • 0-0
    09.05 15:00 Polokwane
    • 2-0
    • Bizana Pondo C
    • -
    09.05 15:00 Richards Bay
    • 1-2
    • JDR Stars
    • 1-1
    09.05 09:30 Maritzburg Utd U23
    • 1-2
    • Cape Town City
    • 0-0
    09.05 10:00 Amazulu U23
    • 2-1
    • Stellenbosch U
    • 2-0
    09.05 10:00 Bloem Celtic U23
    • 2-0
    • Black Leopards
    • -
    09.05 10:00 Chippa United U23
    • 3-2
    • Supersport U23
    • 0-2
    09.05 10:00 Orlando U23
    • 4-1
    • Baroka U23
    • 3-0
    09.05 10:00 Tshakhuma U23
    • 0-6
    • Mamelodi U23
    • 0-1
    09.05 12:00 Golden Arrows U23
    • 1-2
    • TS Galaxy U23
    • 1-0
    09.05 12:00 Kaizer U23
    • 3-1
    • Swallows U23
    • 1-1
    09.05 17:00 Anorthosis
    • 0-2
    • AEK Larnaca
    • 0-0
    09.05 17:00 Ol. Nicosia
    • 2-1
    • AEL Limassol
    • 2-0
    09.05 09:30 Jeonbuk
    • 1-3
    • Suwon
    • 0-0
    09.05 11:00 Ulsan Hyundai
    • ERT.
    • Seongnam
    • -
    09.05 09:00 Gyeongnam
    • 0-2
    • Jeonnam
    • 0-0
    09.05 11:30 Asan
    • ERT.
    • Seoul E.
    • -
    09.05 07:00 Pyeongtaek Citizen
    • 1-1
    • Changwon
    • 0-1
    09.05 08:00 Hwaseong
    • 2-3
    • Gyeongju KHNP
    • 1-0
    09.05 00:00 Arcahaie
    • 0-0
    • Rivartibonitie
    • 0-0
    09.05 00:00 Real du Cap
    • 2-0
    • Tempete
    • 0-0
    09.05 22:00 America des Cayes
    • ERT.
    • Cavaly
    • -
    09.05 22:00 Ouanaminthe
    • 2-0
    • Juventus
    • -
    09.05 22:00 Triomphe Liancourt
    • 0-1
    • Fica
    • -
    09.05 23:00 Don Bosco
    • 1-0
    • Racing des Gon
    • 1-0
    09.05 23:00 Violette
    • 2-2
    • Racing Haitien
    • 1-1
    09.05 19:00 Rijeka
    • 1-5
    • Din. Zagreb
    • 1-1
    09.05 11:00 Gaj Mace
    • 4-1
    • Vrapce
    • 2-1
    09.05 11:00 Trnje
    • 1-2
    • Jarun
    • 1-1
    09.05 17:00 Hrvace
    • 2-1
    • RNK Split
    • 1-0
    09.05 17:00 Neretvanac
    • 2-0
    • Kamen Ivanbego
    • 0-0
    09.05 17:00 Sloga Mravince
    • 1-3
    • HV Posedarje
    • 1-1
    09.05 17:00 Urania Baska Voda
    • 2-0
    • Jadran LP
    • 0-0
    09.05 17:30 Granicar Zupanja
    • 1-0
    • Marsonia
    • 0-0
    09.05 12:15 FC Emmen
    • 0-4
    • Groningen
    • 0-1
    09.05 14:30 Feyenoord
    • 0-3
    • Ajax
    • 0-1
    09.05 14:30 Zwolle
    • 0-1
    • Den Haag
    • 0-1
    09.05 16:45 Willem II
    • 0-2
    • PSV
    • 0-1
    09.05 12:15 Den Haag K
    • 0-2
    • PSV K
    • 0-1
    09.05 14:30 Ajax K
    • 1-2
    • Twente K
    • 1-2
    09.05 02:00 Honduras Progreso
    • 0-0
    • Olimpia
    • 0-0
    09.05 04:00 Motagua
    • 1-0
    • Real Espana
    • 1-0
    09.05 09:00 Lee Man Warriors
    • 4-0
    • Resources Capi
    • 2-0
    09.05 14:00 Eastern AA
    • 2-1
    • Happy Valley
    • 1-1
    09.05 13:00 Wolves
    • 2-1
    • Brighton
    • 0-1
    09.05 15:05 Aston Villa
    • 1-3
    • Manchester Utd
    • 1-0
    09.05 17:30 West Ham
    • 0-1
    • Everton
    • 0-1
    09.05 20:00 Arsenal
    • 3-1
    • West Brom
    • 2-0
    09.05 13:00 Blackpool
    • 1-0
    • Bristol Rovers
    • 0-0
    09.05 13:00 Charlton
    • 1-0
    • Hull
    • 0-0
    09.05 13:00 Crewe
    • 3-2
    • Shrewsbury
    • 2-2
    09.05 13:00 Doncaster
    • 1-4
    • Peterborough
    • 0-4
    09.05 13:00 Gillingham FC
    • 1-0
    • Plymouth
    • 1-0
    09.05 13:00 Ipswich
    • 3-1
    • Fleetwood
    • 3-0
    09.05 13:00 Lincoln
    • 0-0
    • Wimbledon
    • 0-0
    09.05 13:00 Milton Keynes
    • 0-3
    • Rochdale
    • 0-0
    09.05 13:00 Oxford Utd
    • 4-0
    • Burton
    • 2-0
    09.05 13:00 Portsmouth
    • 0-1
    • Accrington
    • 0-1
    09.05 13:00 Sunderland
    • 1-1
    • Northampton
    • 0-0
    09.05 13:00 Wigan
    • 3-4
    • Swindon
    • 1-0
    09.05 15:30 Arsenal K
    • 0-0
    • Aston Villa K
    • 0-0
    09.05 15:30 Birmingham K
    • 0-1
    • Tottenham K
    • 0-0
    09.05 15:30 Brighton K
    • 3-1
    • Bristol City K
    • 1-0
    09.05 15:30 Chelsea K
    • 5-0
    • Reading K
    • 2-0
    09.05 15:30 Manchester Utd K
    • 2-0
    • Everton K
    • 1-0
    09.05 15:30 West Ham K
    • 0-1
    • Manchester Cit
    • 0-0
    09.05 17:55 Sepahan
    • 1-1
    • Persepolis
    • 0-0
    09.05 18:50 Peykan
    • 1-1
    • Tractor-Sazi
    • 0-1
    09.05 19:45 Esteghlal F.C.
    • 0-2
    • Zob Ahan
    • 0-1
    09.05 15:00 Treaty Utd K
    • 0-5
    • Shelbourne K
    • 0-2
    09.05 15:15 St. Mirren
    • 1-2
    • St. Johnstone
    • 0-0
    09.05 13:00 Celtic K
    • 3-0
    • Motherwell K
    • 3-0
    09.05 15:00 Forfar Farmington K
    • 0-5
    • Hibernian K
    • 0-2
    09.05 15:00 Spartans K
    • 3-0
    • Hearts K
    • 1-0
    09.05 17:10 Rangers K
    • 0-2
    • Glasgow City K
    • 0-2
    09.05 14:00 Getafe
    • 0-1
    • Eibar
    • 0-0
    09.05 16:15 Valencia
    • 3-0
    • Valladolid
    • 1-0
    09.05 18:30 Villarreal
    • 2-4
    • Celta Vigo
    • 1-3
    09.05 21:00 Real Madrid
    • 2-2
    • Sevilla
    • 0-1
    09.05 14:00 Mirandes
    • 2-1
    • Fuenlabrada
    • 1-1
    09.05 16:00 R. Oviedo
    • 2-1
    • Sabadell
    • 2-1
    09.05 18:15 Cartagena
    • 1-0
    • Castellon
    • 0-0
    09.05 18:15 Logrones
    • 1-4
    • Girona
    • 0-2
    09.05 12:00 Coruxo
    • 2-1
    • Lealtad
    • 1-0
    09.05 17:00 Guijuelo
    • 3-1
    • Covadonga
    • 2-1
    09.05 17:00 Pontevedra
    • 1-2
    • Gijon B
    • 1-1
    09.05 17:00 Salamanca
    • 4-0
    • R. Oviedo B
    • 2-0
    09.05 12:00 Marino de Luanco
    • 0-1
    • Ferrol
    • 0-1
    09.05 12:00 Numancia
    • 1-0
    • La Coruna
    • 1-0
    09.05 12:00 Burgos CF
    • 1-0
    • Celta Vigo B
    • 0-0
    09.05 12:00 Leonesa
    • 2-3
    • Zamora
    • 1-0
    09.05 12:00 Valladolid Promesas
    • 2-1
    • Unionistas
    • 1-0
    09.05 17:00 Alaves B
    • 0-1
    • Ejea
    • 0-1
    09.05 17:00 Portugalete
    • 0-1
    • Izarra
    • 0-0
    09.05 18:00 Barakaldo
    • 1-1
    • Mutilvera
    • 0-1
    09.05 17:00 Arenas Club
    • 0-0
    • Ebro
    • 0-0
    09.05 18:00 Racing Santander
    • 0-1
    • Tarazona
    • 0-0
    09.05 18:00 R. Union
    • 0-1
    • Osasuna B
    • 0-0
    09.05 12:00 Calahorra
    • 0-0
    • Amorebieta
    • 0-0
    09.05 12:00 SD Logrones
    • 1-0
    • Ath. Bilbao B
    • 1-0
    09.05 12:00 Tudelano
    • 1-2
    • R. Sociedad B
    • 1-1
    09.05 11:45 Espanyol B
    • 2-1
    • Orihuela
    • 1-0
    09.05 12:00 L'Hospitalet
    • 0-1
    • Pena Deportiva
    • 0-1
    09.05 12:00 Prat
    • 2-2
    • Atzeneta
    • 2-0
    09.05 17:00 Olot
    • 1-0
    • Valencia B
    • 1-0
    09.05 12:00 Cornella
    • 2-1
    • La Nucia
    • 0-0
    09.05 17:00 Llagostera
    • 2-0
    • Levante B
    • 0-0
    09.05 12:00 Alcoyano
    • 2-3
    • Andorra
    • 0-2
    09.05 12:00 Ibiza
    • 4-0
    • Gimnastic
    • 1-0
    09.05 12:00 Villarreal B
    • 3-4
    • Barcelona B
    • 0-3
    09.05 13:00 Las Palmas B
    • 4-2
    • Yeclano
    • 4-0
    09.05 18:00 Huelva
    • 1-2
    • Ejido
    • 1-1
    09.05 20:00 Marbella
    • 0-0
    • Granada B
    • 0-0
    09.05 12:00 Cordoba
    • 2-1
    • Cadiz B
    • 1-0
    09.05 12:00 Murcia
    • 2-1
    • Tamaraceite
    • 1-1
    09.05 12:00 Sevilla B
    • 3-1
    • Linense
    • 1-0
    09.05 12:00 Betis B
    • 2-1
    • San Fernando
    • 1-0
    09.05 12:00 Linares
    • 1-0
    • Sanluqueno
    • 0-0
    09.05 12:00 UCAM Murcia
    • 1-2
    • Algeciras
    • 1-1
    09.05 12:00 Atl. Madrid B
    • 2-2
    • Villarrubia
    • 1-1
    09.05 12:00 Las Rozas
    • 0-0
    • Socuellamos
    • 0-0
    09.05 12:00 Poblense
    • 0-0
    • Melilla
    • 0-0
    09.05 17:00 Getafe B
    • 2-1
    • Villarrobledo
    • 0-0
    09.05 12:00 Merida AD
    • 1-0
    • Baleares
    • 0-0
    09.05 12:00 Villanovense
    • 0-2
    • Rayo Majadahon
    • 0-1
    09.05 18:00 Don Benito
    • 0-1
    • Navalcarnero
    • 0-1
    09.05 12:00 Badajoz
    • 1-1
    • San Sebastian
    • 1-0
    09.05 12:00 CF Talavera
    • 2-4
    • Real Madrid B
    • 0-1
    09.05 12:00 Extremadura UD
    • 1-0
    • Internacional
    • 0-0
    09.05 12:30 Pontellas
    • 2-3
    • Viveiro
    • 1-1
    09.05 17:15 Barco
    • 1-1
    • Arzua
    • 0-1
    09.05 17:30 Ourense CF
    • 4-1
    • Paiosaco
    • -
    09.05 17:30 Ribadumia
    • 1-2
    • Fisterra
    • -
    09.05 18:00 Atios
    • 2-1
    • Agrupacion Est
    • -
    09.05 18:00 CD Choco
    • 6-0
    • Silva SD
    • 3-0
    09.05 18:00 Estradense
    • 2-0
    • Racing Club Vi
    • 0-0
    09.05 18:00 Rapido de Bouzas
    • 0-1
    • Dep. Fabril
    • 0-1
    09.05 17:00 Arenteiro
    • 1-0
    • Bergantinos
    • 0-0
    09.05 18:00 Alondras
    • ERT.
    • Polvorin
    • -
    09.05 11:45 Condal
    • 2-3
    • Aviles Stadium
    • 2-0
    09.05 12:00 Club Siero
    • 0-3
    • Mosconia
    • 0-1
    09.05 18:00 Valdesoto
    • 1-2
    • SD Navarro CF
    • 0-0
    09.05 18:15 CD Colunga
    • 4-0
    • Vallobin
    • -
    09.05 17:00 Basico Urraca
    • 1-4
    • Gijon Industri
    • 0-2
    09.05 17:00 Real Titanico
    • 1-3
    • Lenense
    • 1-1
    09.05 17:00 Tuilla
    • 3-2
    • Caudal Deporti
    • 0-1
    09.05 17:00 EI San Martin
    • 2-1
    • Llanera
    • -
    09.05 17:00 L'Entregu
    • 0-2
    • Union Club Cea
    • 0-1
    09.05 17:00 Llanes
    • 2-3
    • Real Aviles
    • 1-2
    09.05 12:00 Guarnizo
    • 3-0
    • CD Barquereno
    • 0-0
    09.05 17:30 Vimenor
    • 4-1
    • Textil Escudo
    • 1-1
    09.05 18:00 Selaya
    • ERT.
    • Atletico Alber
    • -
    09.05 18:00 UC Cartes
    • ERT.
    • UD Samano
    • -
    09.05 17:00 Torrelavega
    • 2-0
    • Cayon
    • 1-0
    09.05 17:00 Tropezon
    • 0-0
    • Racing Santand
    • 0-0
    09.05 16:30 Tolosa FC
    • ERT.
    • Santurtzi
    • -
    09.05 17:30 Somorrostro
    • 2-2
    • Sodupe
    • 1-0
    09.05 11:15 Santuxu
    • 0-0
    • Basconia
    • 0-0
    09.05 17:30 Sestao
    • 2-1
    • Pasaia
    • 1-0
    09.05 19:00 Real Sociedad C
    • 2-1
    • CD Vitoria
    • 2-1
    09.05 12:00 Montanesa
    • 0-4
    • UE Sants
    • 0-1
    09.05 12:00 Pobla Mafumet
    • 2-1
    • Peralada
    • 1-1
    09.05 16:30 Valls
    • 2-1
    • Horta
    • 1-1
    09.05 17:00 Igualada
    • ERT.
    • UE Figueres
    • -
    09.05 12:00 Castelldefels
    • 2-1
    • Grama
    • 1-0
    09.05 12:00 CE Manresa
    • 0-0
    • Sant Andreu
    • 0-0
    09.05 12:00 San Cristobal CP
    • 1-2
    • Vilassar de Ma
    • 0-0
    09.05 12:30 Vilafranca
    • 2-1
    • Cerdanyola
    • 1-0
    09.05 18:00 CE Europa
    • 3-1
    • Girona B
    • 2-0
    09.05 18:00 Terrassa
    • 3-1
    • Granollers
    • 2-0
    09.05 11:45 Villajoyosa
    • 0-0
    • Acero
    • 0-0
    09.05 17:00 Novelda CF
    • 1-3
    • Torrent
    • 1-1
    09.05 18:00 Crevillente
    • 1-0
    • Vilamarxant
    • 0-0
    09.05 18:00 Jove
    • 0-2
    • Silla CF
    • 0-1
    09.05 18:00 Olimpic Xativa
    • 0-4
    • Villarreal C
    • 0-2
    09.05 18:00 CF Intercity
    • 0-0
    • Roda
    • 0-0
    09.05 18:00 Eldense
    • 0-0
    • Alzira
    • 0-0
    09.05 18:00 Ilicitano
    • 2-0
    • Saguntino
    • 2-0
    09.05 11:30 Atletico Pinto
    • 0-0
    • Complutense
    • 0-0
    09.05 11:30 El Alamo
    • 1-1
    • Villanueva
    • 0-1
    09.05 11:30 Real Aranjuez
    • 1-0
    • San Fernando
    • 1-0
    09.05 11:30 Villaverde San Andres
    • 0-1
    • Santa Ana
    • 0-1
    09.05 11:30 Carabanchel
    • 2-0
    • Flat Earth
    • 1-0
    09.05 11:30 Parla
    • 1-1
    • Pozuelo de Ala
    • 0-1
    09.05 11:30 Trival Valderas
    • 2-0
    • AD Torrejon
    • 0-0
    09.05 11:30 Alcorcon B
    • 0-1
    • Moratalaz
    • 0-1
    09.05 11:30 CD Mostoles
    • 4-0
    • Vallecano B
    • 3-0
    09.05 11:30 Leganes B
    • 1-2
    • Union Adarve
    • 0-0
    09.05 17:00 Bupolsa
    • 1-0
    • Salamanca B
    • 1-0
    09.05 17:00 Cebrerena
    • 0-2
    • Santa Marta To
    • 0-1
    09.05 17:00 La Granja
    • 0-0
    • Becerril
    • 0-0
    09.05 17:00 Real Burgos CF
    • 0-2
    • Penaranda
    • 0-1
    09.05 17:00 G. Segoviana
    • 2-0
    • Cristo Atletic
    • 2-0
    09.05 18:00 Burgos Promesas
    • 1-0
    • Leonesa B
    • 0-0
    09.05 18:00 Numancia B
    • 2-0
    • Atl. Astorga
    • -
    09.05 12:00 Estepona
    • 1-0
    • Maracena
    • 0-0
    09.05 12:15 CD Alhaurino
    • 1-0
    • CP Almeria
    • 0-0
    09.05 17:00 Motril
    • 1-1
    • Atletico de Po
    • 1-1
    09.05 12:00 Alhaurin
    • 0-3
    • Huetor Tajar
    • 0-2
    09.05 12:00 Juventud Torremolinos
    • 1-1
    • CD Torreperogi
    • 1-0
    09.05 12:00 Malaga B
    • 3-0
    • Huetor Vega
    • 2-0
    09.05 18:30 El Palo
    • 2-0
    • Torredonjimeno
    • 1-0
    09.05 12:00 Castilleja CF
    • ERT.
    • Arcos CF
    • -
    09.05 12:00 CD Gerena
    • 5-0
    • Lebrijana
    • 2-0
    09.05 12:00 La Palma
    • 3-0
    • Conil
    • 1-0
    09.05 12:00 CD Utrera
    • 1-1
    • Antoniano
    • 1-1
    09.05 18:00 Pozoblanco
    • 1-3
    • Rota
    • 0-3
    09.05 18:30 Puente Genil
    • 2-4
    • Xerez D.F.C.
    • 1-2
    09.05 18:00 Llosetense
    • 2-1
    • Cardassar
    • 0-1
    09.05 12:00 Mallorca B
    • 5-0
    • Collerense
    • 1-0
    09.05 12:00 Formentera
    • 1-1
    • Ibiza Islas Pi
    • 0-1
    09.05 18:30 Platges de Calvia
    • 0-0
    • Constancia
    • 0-0
    09.05 13:00 Atl. Victoria
    • 2-1
    • UD Guia
    • 1-0
    09.05 13:00 Tacoronte
    • 2-0
    • Villa Santa Br
    • -
    09.05 13:00 Vera
    • 3-2
    • Arucas
    • -
    09.05 13:00 CD Buzanada
    • 3-1
    • Union Viera
    • 1-1
    09.05 13:00 Tenerife B
    • 0-0
    • Gran Tarajal
    • 0-0
    09.05 12:30 Atl. Paso
    • 2-0
    • Las Palmas C
    • 1-0
    09.05 10:15 EDMF Churra
    • 1-1
    • CAP Ciudad de
    • 0-0
    09.05 11:30 Minerva
    • 2-1
    • Muleno
    • 1-0
    09.05 12:00 EG El Palmar CF
    • 7-1
    • Lorca FC
    • 2-0
    09.05 12:30 Plus Ultra
    • 0-1
    • Huercal-Overa
    • 0-0
    09.05 18:00 Olimpico de Totana
    • 0-1
    • Deportiva Mine
    • 0-1
    09.05 11:00 UD Los Garres
    • 0-0
    • Cartagena FC
    • 0-0
    09.05 11:30 Bullense
    • 1-1
    • La Union
    • 0-1
    09.05 18:00 UCAM Murcia B
    • 4-1
    • Mazarron CF
    • 0-0
    09.05 17:00 Real Murcia B
    • 1-2
    • Cartagena B
    • 1-1
    09.05 18:30 Aguilas FC
    • 1-0
    • Mar Menor
    • -
    09.05 19:00 Pulpileno
    • 1-0
    • Racing Murcia
    • 0-0
    09.05 11:00 Chinato
    • 0-0
    • RCP Valverdeno
    • 0-0
    09.05 12:00 Campanario
    • 1-2
    • Olivenza
    • 0-0
    09.05 12:00 CD Calamonte
    • 0-3
    • Trujillo
    • 0-0
    09.05 18:00 Valdivia
    • 3-1
    • Fuente de Cant
    • 1-1
    09.05 18:00 Jerez CF
    • 3-2
    • Moralo
    • 3-0
    09.05 16:30 Pena Azagresa
    • 2-1
    • CD Corellano
    • 1-0
    09.05 17:00 CD Cantolagua
    • 0-3
    • Burlades
    • 0-1
    09.05 17:00 Murchante
    • 2-3
    • Huarte
    • -
    09.05 17:00 Cirbonero
    • 1-1
    • Beti Kozkor
    • -
    09.05 17:00 Pena
    • 2-2
    • Valle Egues
    • 0-1
    09.05 17:00 Calasancio
    • 0-4
    • Vianes
    • -
    09.05 17:00 Pradejon
    • 3-1
    • Agoncillo
    • 1-0
    09.05 17:00 River Ebro
    • 2-0
    • Villegas
    • 2-0
    09.05 17:00 Tedeon
    • 3-2
    • Comillas
    • 2-0
    09.05 17:30 CCD Alberite
    • 2-2
    • Berceo
    • -
    09.05 17:00 Casalarreina
    • 3-1
    • CDFC Calzada
    • 1-1
    09.05 17:00 Logrones Promesas
    • 3-0
    • Varea
    • -
    09.05 17:00 Naxara
    • 2-2
    • Anguiano
    • 2-0
    09.05 17:00 Racing Rioja
    • 1-0
    • Alfaro
    • 0-0
    09.05 12:00 Sabinanigo
    • 1-2
    • Atletico Monzo
    • 1-1
    09.05 17:00 Almudevar
    • 2-2
    • Tamarite
    • 2-0
    09.05 17:00 Robres
    • 2-1
    • Valdefierro
    • 2-0
    09.05 17:30 Epila
    • 1-1
    • Fraga
    • 0-0
    09.05 17:30 Villanueva CF
    • 1-5
    • Carinena
    • -
    09.05 18:00 Sarinena
    • 3-0
    • San Juan Zarag
    • -
    09.05 17:30 Barbastro
    • 2-1
    • CF Illueca
    • 2-1
    09.05 17:30 Borja
    • 1-1
    • Zaragoza B
    • 0-0
    09.05 17:30 Calamocha
    • 0-1
    • Binefar
    • 0-1
    09.05 17:30 Brea
    • 1-0
    • Huesca B
    • 0-0
    09.05 17:30 Cuarte
    • 0-0
    • Teruel
    • 0-0
    09.05 17:30 Utebo FC
    • 0-1
    • Belchite 97
    • 0-0
    09.05 11:30 Illescas
    • 1-0
    • La Solana
    • 0-0
    09.05 18:00 Pedroneras
    • 0-1
    • Atl. Ibanes
    • 0-0
    09.05 18:00 Guadalajara
    • 2-0
    • Ciudad Real
    • 0-0
    09.05 18:00 Tarancon
    • 0-0
    • La Roda
    • 0-0
    09.05 18:00 Marchamalo
    • 0-1
    • Albacete B
    • 0-0
    09.05 18:00 Toledo
    • 6-0
    • Quintanar
    • 2-0
    09.05 18:00 Torrijos
    • 1-0
    • Puertollano C.
    • 1-0
    09.05 11:00 Sevilla K
    • 3-1
    • La Coruna K
    • 3-0
    09.05 12:00 Huelva K
    • 3-1
    • EDF Logrono K
    • 1-1
    09.05 12:00 Madrid C. K
    • 0-1
    • Atletico Madri
    • 0-0
    09.05 12:00 Santa Teresa K
    • 0-1
    • Valencia K
    • 0-1
    09.05 12:30 Tenerife K
    • 0-1
    • Barcelona K
    • 0-1
    09.05 13:30 Espanyol K
    • 1-1
    • Levante K
    • 0-1
    09.05 16:30 Athletic Bilbao K
    • 2-1
    • Real Sociedad
    • 0-0
    09.05 19:30 M. Tel Aviv
    • 2-2
    • M. Haifa
    • 2-2
    09.05 18:00 Hapoel Hadera
    • 2-2
    • Netanya
    • 1-1
    09.05 15:00 Degerfors
    • 2-0
    • Djurgarden
    • 0-0
    09.05 15:00 Mjallby
    • 1-0
    • Östersunds
    • 1-0
    09.05 17:30 Malmo FF
    • 3-2
    • Varbergs
    • 1-1
    09.05 13:00 Vasalunds
    • 0-1
    • Norrby
    • 0-1
    09.05 15:00 Brage
    • 0-0
    • Helsingborg
    • 0-0
    09.05 13:00 Hammarby TFF
    • 1-3
    • Gefle
    • 0-0
    09.05 13:00 Umeå
    • 0-1
    • Karlstad
    • 0-0
    09.05 15:00 Haninge
    • 1-2
    • Pitea
    • 0-1
    09.05 13:00 Qviding
    • 3-1
    • Linkoping City
    • 1-1
    09.05 16:00 Trollhättan
    • 0-0
    • Assyriska IK
    • 0-0
    09.05 13:00 Pitea K
    • 1-0
    • Vaxjo DFF K
    • 1-0
    09.05 16:00 Örebro K
    • 1-1
    • Eskilstuna Uni
    • 0-1
    09.05 16:00 Rosengard K
    • 3-0
    • Djurgarden K
    • 3-0
    09.05 12:00 Lidkopings FK K
    • 2-1
    • Moron K
    • 1-1
    09.05 15:00 Alvsjo K
    • 1-1
    • Uppsala K
    • 0-1
    09.05 15:00 Jitex K
    • 0-3
    • Norrkoping K
    • 0-1
    09.05 16:00 Lausanne
    • 2-2
    • Zurich
    • 0-2
    09.05 16:00 Luzern
    • 3-0
    • Servette
    • 0-0
    09.05 16:00 St. Gallen
    • 0-3
    • Sion
    • 0-0
    09.05 12:30 Genoa
    • 1-2
    • Sassuolo
    • 0-1
    09.05 15:00 Benevento
    • 1-3
    • Cagliari
    • 1-1
    09.05 15:00 Parma
    • 2-5
    • Atalanta
    • 0-1
    09.05 15:00 Verona
    • 1-1
    • Torino
    • 0-0
    09.05 18:00 AS Roma
    • 5-0
    • Crotone
    • 0-0
    09.05 20:45 Juventus
    • 0-3
    • AC Milan
    • 0-1
    09.05 15:00 Lecco
    • 1-4
    • Grosseto
    • 0-0
    09.05 15:30 Palermo
    • 2-0
    • Teramo
    • 2-0
    09.05 17:30 AlbinoLeffe
    • 1-0
    • Pontedera
    • 0-0
    09.05 17:30 Catania
    • 1-3
    • Foggia
    • 0-1
    09.05 17:30 Juve Stabia
    • 1-1
    • Casertana
    • 0-0
    09.05 17:30 Matelica
    • 3-1
    • Sambenedettese
    • 0-0
    09.05 17:30 Pro Patria
    • 1-3
    • Juventus U23
    • 1-1
    09.05 17:30 Triestina
    • ERT.
    • Virtus Verona
    • -
    09.05 16:00 Bra
    • 4-1
    • Borgosesia
    • 1-1
    09.05 16:00 Caronnese
    • 0-1
    • Arconatese
    • 0-1
    09.05 16:00 Chieri
    • ERT.
    • Vado
    • -
    09.05 16:00 Citta di Varese
    • 2-2
    • Castellanzese
    • 0-0
    09.05 16:00 Folgore Caratese
    • ERT.
    • Sanremese
    • -
    09.05 16:00 Fossano
    • 2-2
    • Casale
    • 1-1
    09.05 16:00 HSL Derthona
    • 0-0
    • Saluzzo
    • 0-0
    09.05 16:00 Imperia
    • 2-3
    • Legnano
    • 1-3
    09.05 16:00 PDHA
    • 1-1
    • Gozzano
    • 0-0
    09.05 16:00 Sestri Levante
    • 3-1
    • Lavagnese
    • 2-1
    09.05 16:00 Breno
    • 1-0
    • Franciacorta
    • 1-0
    09.05 16:00 Caravaggio
    • 3-0
    • USD Casatese
    • 1-0
    09.05 16:00 Crema
    • 1-0
    • Scanzorosciate
    • 0-0
    09.05 16:00 Ponte San Pietro
    • 1-3
    • Sona
    • 1-2
    09.05 16:00 Real Calepina
    • 2-1
    • Brusaporto
    • 1-1
    09.05 16:00 Seregno
    • 0-1
    • Calvina
    • 0-0
    09.05 16:00 Tritium
    • ERT.
    • Ciserano-Berga
    • -
    09.05 16:00 Vis Nova Giussano
    • 1-5
    • Fanfulla
    • 1-2
    09.05 16:00 Adriese
    • 3-2
    • Este
    • 1-1
    09.05 16:00 Bolzano
    • 0-0
    • Ambrosiana
    • 0-0
    09.05 16:00 Caldiero Terme
    • 1-1
    • Belluno
    • 0-1
    09.05 16:00 Campodarsego
    • 2-1
    • Cjarlins Muzan
    • 1-1
    09.05 16:00 Cartigliano
    • 0-1
    • Delta Porto To
    • 0-1
    09.05 16:00 Chions
    • 1-1
    • ArzignanoChiam
    • 1-0
    09.05 16:00 Luparense
    • 1-1
    • Feltre
    • 0-0
    09.05 16:00 Manzanese
    • 0-1
    • Trento
    • 0-1
    09.05 16:00 Mestre
    • 4-0
    • San Giorgio-Se
    • 3-0
    09.05 16:00 Montebelluna
    • 1-1
    • Union Clodiens
    • 1-0
    09.05 16:00 Correggese
    • ERT.
    • Fiorenzuola
    • -
    09.05 16:00 Ghivizzano Borgo
    • 2-2
    • Corticella
    • 1-2
    09.05 16:00 Lentigione
    • 3-0
    • Seravezza Pozz
    • 1-0
    09.05 16:00 Mezzolara
    • 1-1
    • Marignanese
    • 1-0
    09.05 16:00 Pro Livorno
    • 1-1
    • G.S. Bagnolese
    • 0-0
    09.05 16:00 Real Forte Querceta
    • 0-2
    • Aglianese Calc
    • 0-2
    09.05 16:00 Rimini
    • 0-1
    • Prato
    • 0-0
    09.05 16:00 Sasso Marconi
    • 1-1
    • Forli
    • 1-1
    09.05 16:00 SCD Progresso
    • ERT.
    • Sammaurese
    • -
    09.05 15:00 Trestina
    • 1-0
    • ACN Siena
    • 1-0
    09.05 16:00 Cannara
    • 1-1
    • Grassina
    • 0-1
    09.05 16:00 Follonica Gavorrano
    • 4-3
    • Flaminia
    • 1-1
    09.05 16:00 Lornano Badesse
    • 2-1
    • Tiferno Lerchi
    • 1-0
    09.05 16:00 Montespaccato
    • 1-1
    • Sangiovannese
    • 1-1
    09.05 16:00 Montevarchi Calcio
    • 2-1
    • UC Sinalunghes
    • 0-1
    09.05 16:00 San Donato
    • 1-1
    • Ostia Mare
    • 0-0
    09.05 16:00 Scandicci
    • 3-0
    • Foligno
    • 1-0
    09.05 16:00 Trastevere Calcio
    • 0-3
    • Pianese
    • 0-2
    09.05 16:00 ASD Pineto Calcio
    • 3-1
    • Agnonese
    • 1-0
    09.05 16:00 Cynthialbalonga
    • 2-2
    • Fiuggi
    • 0-0
    09.05 16:00 Giulianova
    • 2-1
    • Montegiorgio
    • 2-1
    09.05 16:00 Porto Sant'Elpidio
    • 0-0
    • Castelfidardo
    • 0-0
    09.05 16:00 Recanatese
    • 0-0
    • Campobasso
    • 0-0
    09.05 16:00 Rieti
    • ERT.
    • Aprilia
    • -
    09.05 16:00 US Tolentino
    • 2-2
    • Matese
    • 0-1
    09.05 16:00 Vastese
    • 2-0
    • S. N. Notaresc
    • 0-0
    09.05 16:00 Vastogirardi
    • ERT.
    • Castelnuovo Vo
    • -
    09.05 14:30 Calcio Giugliano
    • 1-1
    • Lanusei Calcio
    • 1-1
    09.05 14:30 Gladiator
    • 1-1
    • Torres
    • 0-0
    09.05 14:30 Muravera
    • 2-0
    • Vis Artena
    • 1-0
    09.05 15:00 Arzachena
    • 0-2
    • Monterosi FC
    • 0-2
    09.05 15:00 Insieme Formia
    • 4-0
    • Carbonia
    • 2-0
    09.05 15:00 Latte Dolce
    • 1-1
    • Savoia
    • 1-0
    09.05 16:00 Afragolese
    • 1-2
    • Latina
    • 1-1
    09.05 16:00 Cassino
    • 2-2
    • Nocerina
    • 1-1
    09.05 16:00 Nuova Florida
    • 1-1
    • SS Nola 1925
    • 1-1
    09.05 16:00 A.C.D. Nardo
    • 1-1
    • Fidelis Andria
    • 1-1
    09.05 16:00 Brindisi
    • ERT.
    • Audace Cerigno
    • -
    09.05 16:00 Casarano
    • 2-3
    • Lavello
    • 0-0
    09.05 16:00 Citta di Fasano
    • 3-2
    • Altamura
    • 0-1
    09.05 16:00 Gravina
    • 2-0
    • Molfetta Calci
    • 0-0
    09.05 16:00 Puteolana
    • 1-0
    • Bitonto
    • 1-0
    09.05 16:00 Real Aversa
    • 2-1
    • Francavilla
    • 1-0
    09.05 16:00 Sorrento
    • 0-1
    • Picerno
    • 0-1
    09.05 16:00 Taranto
    • 2-3
    • Portici 1906
    • 2-2
    09.05 16:00 ACR Messina
    • 0-0
    • Santa Maria Ci
    • 0-0
    09.05 16:00 AS Acireale
    • 2-2
    • Castrovillari
    • 2-0
    09.05 16:00 Biancavilla
    • 0-1
    • Paterno
    • 0-0
    09.05 16:00 Cittanovese
    • 2-1
    • Roccella
    • 1-1
    09.05 16:00 Licata
    • 2-2
    • Gelbison Cilen
    • 0-1
    09.05 16:00 Marina di Ragusa
    • ERT.
    • Dattilo
    • -
    09.05 16:00 Rotonda
    • 1-1
    • FC Messina
    • 1-0
    09.05 16:00 S. Agata
    • 0-0
    • San Luca
    • 0-0
    09.05 10:30 Fiorentina U19
    • 0-2
    • Genoa U19
    • 0-2
    09.05 17:00 Sassuolo U19
    • 1-1
    • Juventus U19
    • 0-0
    09.05 12:30 AC Milan K
    • 1-3
    • Fiorentina K
    • 0-1
    09.05 15:00 Florentia K
    • 1-1
    • AS Roma K
    • 1-1
    09.05 15:00 San Marino Academy K
    • 2-5
    • Inter K
    • 1-3
    09.05 11:00 Chievo Verona K
    • 6-2
    • Vicenza K
    • 3-0
    09.05 11:30 Perugia K
    • 0-3
    • Tavagnacco K
    • -
    09.05 15:00 Brescia K
    • 2-0
    • Pontedera K
    • 2-0
    09.05 15:00 Cesena K
    • 0-2
    • Cittadella K
    • -
    09.05 15:00 Lazio K
    • 2-1
    • Roma CF K
    • 0-0
    09.05 15:00 Orobica K
    • 3-3
    • Pomigliano K
    • -
    09.05 15:00 Ravenna K
    • 1-2
    • Riozzese Como
    • 0-1
    09.05 21:15 Hafnarfjordur
    • 1-1
    • Valur
    • 1-0
    09.05 21:15 Keflavik
    • 2-0
    • Stjarnan
    • 1-0
    09.05 16:00 KV Reykjavik
    • 3-2
    • Magni
    • 0-0
    09.05 06:00 Yokohama M.
    • 2-0
    • Kobe
    • 1-0
    09.05 07:00 Avispa Fukuoka
    • 1-0
    • Kashiwa
    • 0-0
    09.05 07:00 Shimizu
    • 1-1
    • Yokohama FC
    • 0-0
    09.05 08:00 Shonan
    • 2-0
    • Oita
    • 1-0
    09.05 08:00 Tokushima
    • 1-2
    • Sapporo
    • 1-0
    09.05 09:00 Urawa
    • 2-0
    • Vegalta Sendai
    • 0-0
    09.05 10:00 Kashima
    • 3-0
    • Tokyo
    • 2-0
    09.05 06:00 Blaublitz
    • 1-1
    • Iwata
    • 1-0
    09.05 06:00 Sagamihara
    • 1-1
    • Machida
    • 1-1
    09.05 07:00 Albirex Niigata
    • 0-0
    • Yamaga
    • 0-0
    09.05 07:00 Chiba
    • 4-2
    • Okayama
    • 2-1
    09.05 07:00 Kanazawa
    • 0-1
    • Renofa Yamaguc
    • 0-1
    09.05 07:00 Kofu
    • 2-0
    • Verdy
    • 0-0
    09.05 07:00 Kyoto
    • 1-0
    • Yamagata
    • 1-0
    09.05 07:00 Mito
    • 1-1
    • Tochigi
    • 0-1
    09.05 08:00 Kusatsu
    • 1-1
    • Omiya Ardija
    • 0-0
    09.05 09:00 Kitakyushu
    • 0-1
    • V-Varen Nagasa
    • 0-0
    09.05 06:00 Angeviolet Hiroshima K
    • 2-3
    • NGU Nagoya K
    • 1-3
    09.05 06:00 C-Osaka K
    • ERT.
    • Ehime K
    • -
    09.05 06:00 Kunoichi K
    • 1-2
    • Setagaya Sfida
    • 0-0
    09.05 10:30 Police Commissary
    • ERT.
    • Kirivong Sok S
    • -
    09.05 13:00 Phnom Penh Crown
    • ERT.
    • Electricite Du
    • -
    09.05 16:00 Bamboutos FC
    • 0-0
    • Fortuna Mfou
    • 0-0
    09.05 16:00 Cotonsport
    • 2-0
    • APEJES Academy
    • 0-0
    09.05 16:00 Eding Sport
    • 0-2
    • Yafoot
    • 0-1
    09.05 16:00 Fovu Baham
    • 3-2
    • Feutcheu
    • 1-1
    09.05 16:00 Stade Renard
    • 1-0
    • Dragon de Yaou
    • 1-0
    09.05 16:00 Union Douala
    • 2-0
    • Bamenda
    • 2-0
    09.05 18:00 Buducnost
    • 3-1
    • Rudar
    • 0-0
    09.05 18:00 Titograd
    • 1-2
    • Jezero
    • 0-1
    09.05 19:00 OFK Petrovac
    • 1-0
    • Iskra
    • 1-0
    09.05 19:00 Sutjeska
    • 1-2
    • Decic
    • 0-0
    09.05 20:00 FK Podgorica
    • 2-1
    • Zeta
    • 2-0
    09.05 21:00 Al-Sadd
    • 3-0
    • Al Arabi
    • 1-0
    09.05 12:00 Zhetysu
    • 1-5
    • Aktobe
    • 1-2
    09.05 14:00 Tobol
    • 2-0
    • Atyrau
    • 0-0
    09.05 16:00 Turan
    • 1-0
    • Kyzylzhar
    • 0-0
    09.05 14:00 Mathare Utd.
    • ERT.
    • Posta Rangers
    • -
    09.05 14:00 Sofapaka
    • ERT.
    • Ulinzi Stars
    • -
    09.05 14:00 Tusker
    • ERT.
    • Western Stima
    • -
    09.05 15:00 Inter Club
    • 0-2
    • Nico-Nicoye
    • -
    09.05 15:00 Nathalys
    • 0-3
    • Otoho d'Oyo
    • -
    09.05 17:00 Cheminots
    • 0-1
    • JS Talangai
    • -
    09.05 17:00 Diables Noirs
    • 2-1
    • V. Club Mokand
    • 2-1
    09.05 16:30 Blessing
    • 1-0
    • Dauphins Noirs
    • -
    09.05 16:30 Groupe Bazano
    • 0-1
    • Maniema
    • 0-0
    09.05 16:30 Lubumbashi Sport
    • ERT.
    • Groupe Bazano
    • -
    09.05 16:30 Motema Pembe
    • 0-2
    • AS Vita Club
    • 0-0
    09.05 16:30 St Eloi Lupopo
    • 2-0
    • Sanga Balende
    • -
    09.05 15:00 Arberia
    • 1-1
    • Drenica
    • 1-0
    09.05 15:00 Drita
    • 1-1
    • FC Ballkani
    • 1-1
    09.05 15:00 KF Llapi
    • 1-0
    • FC Besa
    • 0-0
    09.05 15:00 Prishtina
    • 2-1
    • Feronikeli
    • 1-1
    09.05 15:00 Trepca 89
    • 2-1
    • Gjilani
    • 0-1
    09.05 19:00 Guanacasteca
    • 2-2
    • Puntarenas FC
    • 2-1
    09.05 16:00 Belasica
    • 0-2
    • Akademija Pand
    • 0-2
    09.05 16:00 Borec
    • 2-0
    • Renova
    • 1-0
    09.05 16:00 Makedonija GP
    • 3-4
    • Shkendija
    • 2-2
    09.05 16:00 Rabotnicki
    • 3-1
    • Sileks
    • 1-1
    09.05 16:00 Shkupi
    • 0-0
    • Pelister
    • 0-0
    09.05 16:00 Struga Trim & Lum
    • 1-0
    • Vardar
    • 0-0
    09.05 14:00 Riga FC
    • 4-1
    • FK Liepaja
    • 3-1
    09.05 16:00 Valmiera
    • 2-0
    • Noah
    • 0-0
    09.05 18:30 Metta/LU
    • 2-0
    • Spartaks
    • 1-0
    09.05 17:30 BEA Mountain
    • 1-2
    • MC Breweries
    • -
    09.05 17:30 Freeport
    • 1-2
    • Watanga
    • 1-1
    09.05 17:30 LISCR FC
    • 5-1
    • NPA Anchors
    • 3-0
    09.05 17:30 LPRC Oiler
    • 3-1
    • Nimba
    • 0-1
    09.05 17:30 Nimba FC
    • 2-3
    • Mighty Barroll
    • -
    09.05 17:30 Nimba Kwado
    • 1-0
    • Small Town
    • -
    09.05 22:30 Al Tahaddi
    • 0-2
    • Khaleej Sirte
    • -
    09.05 22:30 Shabaab Al Jabal
    • 3-2
    • Al-Anwar
    • -
    09.05 23:00 Al-Khmes
    • 0-1
    • Al Ahly Tripol
    • -
    09.05 12:00 Riteriai
    • 1-2
    • Kauno Zalgiris
    • 0-0
    09.05 18:00 Nevezis Kedainiai
    • 0-2
    • Suduva
    • 0-2
    09.05 13:00 Babrungas
    • 3-0
    • Banga 2
    • 1-0
    09.05 17:00 Zalgiris 2
    • 3-1
    • FK Minija
    • 0-0
    09.05 16:00 Differdange
    • 3-0
    • Benfica
    • 1-0
    09.05 16:00 Mondorf
    • 1-1
    • Hesperange
    • 0-1
    09.05 16:00 Union Titus Petange
    • 0-1
    • Rodange
    • 0-0
    09.05 17:30 DVTK
    • 0-4
    • MOL Fehervar
    • 0-1
    09.05 17:30 Kisvarda
    • 5-1
    • Paks
    • 4-0
    09.05 17:30 Puskas Academy
    • 5-0
    • Budafoki
    • 4-0
    09.05 17:00 Bekescsaba
    • 3-2
    • Szolnoki
    • 1-2
    09.05 17:00 Csakvari
    • 1-2
    • Siofok
    • 0-0
    09.05 17:00 Debreceni EAC
    • 2-2
    • Pecsi
    • 2-1
    09.05 17:00 Dorogi
    • 0-1
    • Ajka
    • 0-1
    09.05 17:00 Győr
    • 0-1
    • Szeged
    • 0-0
    09.05 17:00 Haladas
    • 4-3
    • Budaorsi
    • 2-1
    09.05 17:00 Kazincbarcika
    • 1-2
    • Gyirmot
    • 0-1
    09.05 17:00 Soroksar
    • 3-0
    • Kaposvar
    • 0-0
    09.05 17:00 Szentlorinc
    • 1-3
    • Debrecen
    • 1-1
    09.05 20:00 Nyiregyhaza
    • 2-0
    • Vasas
    • 1-0
    09.05 14:30 Debrecen II
    • 2-1
    • Tallya
    • 1-0
    09.05 15:00 Balassagyarmat
    • 3-0
    • Tiszafuredi
    • 1-0
    09.05 15:00 Sajobabony
    • 0-1
    • Senyo Carnifex
    • 0-0
    09.05 17:30 Gyongyosi
    • 0-1
    • Eger SE
    • 0-1
    09.05 17:30 Jaszberenyi
    • 4-1
    • Fuzesgyarmati
    • 1-0
    09.05 17:30 Mezokovesd II
    • 2-0
    • Cegledi
    • 1-0
    09.05 17:30 Tiszakecske
    • 5-0
    • SBTC
    • 2-0
    09.05 17:30 Tiszaujvaros
    • 1-3
    • Putnok VSE
    • 1-2
    09.05 11:00 Honved II
    • 2-0
    • Monori
    • 2-0
    09.05 17:30 Dabas-Gyon
    • 2-0
    • Kozarmisleny
    • 1-0
    09.05 17:30 ESMTK Budapest
    • 2-1
    • Ferencvaros II
    • 2-1
    09.05 17:30 Hodmezovasarhely FC
    • 0-2
    • Ujpest II
    • 0-2
    09.05 17:30 Ivancsa
    • 2-2
    • FC Dabas
    • 0-0
    09.05 17:30 Korosladany MSK
    • 7-1
    • Taksony
    • 3-1
    09.05 17:30 Rakosmenti KSK
    • 4-1
    • Dunaujvaros PA
    • 1-0
    09.05 17:30 Szegedi
    • 0-3
    • Kecskemeti
    • 0-2
    09.05 17:30 Szekszardi
    • 1-1
    • Paks II
    • 1-0
    09.05 17:30 Vac
    • 1-0
    • Majosi
    • 0-0
    09.05 11:00 Puskas Academy II
    • 1-2
    • Balatonfuredi
    • 0-1
    09.05 11:00 Szabadkikoto
    • 1-0
    • Nagykanizsa
    • 0-0
    09.05 11:00 Zalaegerszegi II
    • 0-6
    • III. Keruleti
    • 0-4
    09.05 16:00 SC Sopron
    • 1-1
    • Mosonmagyarova
    • 0-1
    09.05 16:00 Veszprem
    • 0-0
    • Elore
    • 0-0
    09.05 17:30 Erdi
    • 4-2
    • Nagyatadi
    • 1-1
    09.05 17:30 Lipot
    • 0-0
    • MOL Fehervar I
    • 0-0
    09.05 17:30 Menfocsanak
    • 1-0
    • Gardony Varosi
    • 0-0
    09.05 17:30 Papai Perutz
    • 0-0
    • Bicskei
    • 0-0
    09.05 19:00 Tatabanya
    • 2-1
    • Komaromi VSE
    • 0-0
    09.05 14:15 Ferencvaros K
    • 2-0
    • MTK Hungaria K
    • 0-0
    09.05 16:00 Astra Hungary K
    • 3-0
    • Kelen K
    • 0-0
    09.05 13:00 Benfica
    • 6-2
    • Casa de Portug
    • 3-0
    09.05 15:00 Lun Lok
    • 0-4
    • Tak Chun Ka I
    • 0-3
    09.05 14:30 Civo Utd
    • 0-0
    • Ekwendeni Hamm
    • 0-0
    09.05 14:30 Moyale Barracks
    • 2-0
    • Karonga United
    • 2-0
    09.05 16:00 Melaka United
    • 0-0
    • Petaling Jaya
    • 0-0
    09.05 16:00 Perak
    • 2-3
    • Sri Pahang
    • 0-1
    09.05 16:00 Selangor
    • 1-2
    • Terengganu
    • 0-0
    09.05 14:00 Bolton City
    • ERT.
    • Entente Boulet
    • -
    09.05 14:00 Grande Riviere
    • ERT.
    • Port Louis
    • -
    09.05 14:00 Petite Riviere
    • ERT.
    • Savanne
    • -
    09.05 02:00 Atlas
    • 1-0
    • Tigres
    • 0-0
    09.05 04:15 Santos Laguna
    • 5-0
    • Queretaro
    • 2-0
    09.05 00:00 Zacatecas Mineros
    • 1-1
    • Tepatitlan de
    • 1-0
    09.05 21:30 El Gaish
    • 3-1
    • Ghazl El Mahal
    • 2-1
    09.05 15:30 Desportivo Maputo
    • 1-1
    • Ferroviario Na
    • 0-0
    09.05 15:30 ENH Vilankulo
    • 2-1
    • Ferroviario Li
    • -
    09.05 15:30 Ferroviario Nampula
    • 1-2
    • Ferroviario Be
    • -
    09.05 15:30 Matchedje Mocuba
    • 0-0
    • Costa do Sol
    • 0-0
    09.05 15:30 UD Songo
    • 1-4
    • Black Bulls
    • -
    09.05 17:00 Adamawa Utd
    • 0-1
    • Heartland
    • 0-0
    09.05 17:00 Akwa United
    • 2-1
    • Sunshine Stars
    • 1-1
    09.05 17:00 Enyimba
    • 0-2
    • Enugu
    • 0-0
    09.05 17:00 Ifeanyi Ubah
    • ERT.
    • MFM FC
    • -
    09.05 17:00 Katsina Utd
    • 5-1
    • Wikki Tourist
    • 3-0
    09.05 17:00 Nasarawa
    • 2-1
    • Kwara
    • 0-0
    09.05 17:00 Plateau
    • 2-1
    • Abia Warriors
    • 1-0
    09.05 17:00 Rivers United
    • 2-0
    • Dakkada FC
    • 2-0
    09.05 17:00 Warri Wolves
    • 1-1
    • Kano
    • 0-0
    09.05 17:00 Abia Comets
    • 1-0
    • Joy Cometh
    • 0-0
    09.05 17:00 Bayelsa
    • ERT.
    • Bendel
    • -
    09.05 17:00 Bayelsa
    • 4-2
    • Crown
    • -
    09.05 17:00 Dynamite Force
    • ERT.
    • Nilayo
    • -
    09.05 17:00 Ekiti United
    • 1-0
    • Stationery Sto
    • 0-0
    09.05 17:00 Goddosky
    • ERT.
    • Joy Cometh
    • -
    09.05 17:00 Nilayo
    • 1-0
    • Delta Force
    • 0-0
    09.05 17:00 Oyah Sports
    • ERT.
    • Nigeria Airfor
    • -
    09.05 17:00 Remo Stars
    • ERT.
    • Apex Krane
    • -
    09.05 00:00 Jalapa U20
    • 1-1
    • CD Junior U20
    • 0-1
    09.05 18:00 Bodo/Glimt
    • 3-0
    • Tromsø
    • 2-0
    09.05 18:00 Molde
    • 2-0
    • Kristiansund
    • 2-0
    09.05 18:00 Odd
    • ERT.
    • Sandefjord
    • -
    09.05 18:00 Viking
    • 3-1
    • Brann
    • 1-1
    09.05 20:00 Vålerenga
    • 1-1
    • Rosenborg
    • 1-1
    09.05 00:00 Alianza
    • 2-0
    • Plaza Amador
    • 1-0
    09.05 00:00 Arabe Unido
    • 1-2
    • Miguelito
    • 1-1
    09.05 00:00 Costa del Este
    • 2-0
    • Tauro
    • 1-0
    09.05 00:00 Herrera
    • 2-0
    • Deportivo Univ
    • 1-0
    09.05 00:00 Independiente
    • 1-2
    • Chiriqui
    • 1-1
    09.05 00:00 Veraguas
    • 2-1
    • San Francisco
    • 1-0
    09.05 02:00 Cerro Porteno
    • 2-2
    • Nacional Asunc
    • 2-0
    09.05 16:00 Deportivo Santani
    • 2-0
    • Diaz
    • 0-0
    09.05 16:00 Sportivo Iteno
    • 1-1
    • Resistencia
    • 0-1
    09.05 16:00 Tacuary
    • 0-0
    • Dep. Capiata
    • 0-0
    09.05 01:00 Carlos Mannucci
    • 1-1
    • Ayacucho
    • 0-0
    09.05 22:30 Huancayo
    • 0-0
    • Cesar Vallejo
    • 0-0
    09.05 15:00 Warta
    • 2-3
    • Slask
    • 1-0
    09.05 17:30 Stal Mielec
    • 0-0
    • Legia
    • 0-0
    09.05 12:40 R. Rzeszow
    • 2-0
    • Widzew Lodz
    • 1-0
    09.05 15:00 LKS Lodz
    • 1-1
    • GKS Jastrzebie
    • 1-0
    09.05 17:00 Elblag
    • 2-1
    • Pruszkow
    • 2-0
    09.05 16:00 Gryf Wejherowo
    • 1-2
    • Unia Swarzedz
    • 0-1
    09.05 11:00 Pogon Szczecin II
    • 0-0
    • B. Gdynia
    • 0-0
    09.05 15:00 Gwarek Tarnowskie Gory
    • 2-2
    • Pawlowice
    • 1-1
    09.05 17:00 ROW Rybnik
    • 0-0
    • Polonia Swidni
    • 0-0
    09.05 12:00 Korona 2
    • 2-2
    • Jutrzenka Gieb
    • 2-0
    09.05 13:00 Cracovia 2
    • 4-1
    • Wiazownica
    • 1-0
    09.05 16:00 Sandomierz
    • 0-3
    • S. Wola
    • 0-0
    09.05 17:00 LKS Lagow
    • 0-1
    • Sokol Sieniawa
    • 0-0
    09.05 11:15 Arka U18
    • 0-2
    • Pogon Szczecin
    • 0-0
    09.05 12:00 Gwarek Zabrze U18
    • 3-2
    • Lechia U18
    • 0-0
    09.05 12:00 Jagiellonia U18
    • 0-0
    • Cracovia U18
    • 0-0
    09.05 12:00 Lech U18
    • 2-1
    • Escola Warszaw
    • 2-1
    09.05 12:00 Slask U18
    • 0-2
    • UKS SMS Lodz U
    • 0-1
    09.05 16:00 Korona U18
    • 1-2
    • Legia U18
    • 1-1
    09.05 12:00 UKS SMS Lodz K
    • 1-0
    • Gdansk K
    • 0-0
    09.05 18:00 UJ Krakow K
    • 0-1
    • Czarni Sosnowi
    • 0-1
    09.05 16:00 Ferreira
    • 1-1
    • Maritimo
    • 1-1
    09.05 21:00 Gil Vicente
    • 1-1
    • Braga
    • 1-1
    09.05 15:00 CD Cova da Piedade
    • 1-1
    • Vizela
    • 1-1
    09.05 16:00 Arouca
    • 2-1
    • Casa Pia
    • 1-1
    09.05 18:30 Leixoes
    • 2-0
    • FC Porto B
    • 2-0
    09.05 21:30 Varzim
    • 1-2
    • Penafiel
    • 0-0
    09.05 12:00 Lusitania FC
    • 2-0
    • Maritimo B
    • 2-0
    09.05 12:30 Amora
    • 2-0
    • SC Praiense
    • 1-0
    09.05 15:00 Canelas 2010
    • 1-0
    • Amarante
    • 1-0
    09.05 17:00 Loures
    • 0-0
    • Oliveira Hospi
    • 0-0
    09.05 18:00 Alverca
    • 3-2
    • Condeixa
    • 0-0
    09.05 18:00 Caldas
    • 2-1
    • SB Castelo Bra
    • 1-1
    09.05 18:00 Felgueiras
    • 0-0
    • CDC Montalegre
    • 0-0
    09.05 18:00 Louletano
    • 2-0
    • Moncarapachens
    • 2-0
    09.05 18:00 Marinhense
    • 1-3
    • Santarem
    • 1-0
    09.05 18:00 Mirandela
    • 2-0
    • Maria de Fonte
    • 0-0
    09.05 18:00 Sao Martinho
    • 0-1
    • Merelinense
    • 0-1
    09.05 18:00 S. Joao Ver
    • 2-1
    • Sanjoanense
    • 1-0
    09.05 18:00 Sporting B
    • 0-1
    • Oriental Drago
    • 0-0
    09.05 19:00 Trofense
    • 3-0
    • Braga B
    • -
    09.05 13:00 UTA Arad
    • 1-2
    • Poli Iasi
    • 0-2
    09.05 15:30 Viitorul Constanta
    • 1-0
    • FC Arges
    • 0-0
    09.05 18:00 Univ. Craiova
    • 2-3
    • Botosani
    • 1-2
    09.05 10:45 Afumati
    • 0-1
    • FCSB 2
    • 0-1
    09.05 10:00 Banat K
    • 4-1
    • SN Constanta K
    • 3-1
    09.05 10:00 Carmen Bucuresti K
    • 0-3
    • Fairplay Bucur
    • 0-0
    09.05 10:00 Universitatea Alexandria K
    • 1-0
    • Baia Mare K
    • 0-0
    09.05 10:00 Fortuna Becicherecu Mic K
    • 1-3
    • Piros Security
    • 0-1
    09.05 10:00 Universitatea Galati K
    • 0-3
    • Heniu Prundu B
    • 0-1
    09.05 11:00 Ol. Cluj K
    • 2-1
    • Vasas Odorhei
    • 0-1
    09.05 18:30 ASEC Ndiambour
    • 1-1
    • Casa
    • 0-1
    09.05 18:30 Jaraaf
    • 1-1
    • Dakar SC
    • 0-1
    09.05 18:30 Mbour
    • 1-0
    • Generation F.
    • 1-0
    09.05 18:30 Teungueth
    • 1-0
    • Excellence
    • 1-0
    09.05 18:30 US Goree
    • 1-3
    • Pikine
    • 1-1
    09.05 14:30 Macva
    • 2-5
    • Vojvodina
    • 1-3
    09.05 14:30 Metalac
    • 3-0
    • Backa
    • 2-0
    09.05 14:30 Radnicki Nis
    • 2-2
    • Rad
    • 1-1
    09.05 14:30 Sp. Subotica
    • 1-0
    • Indjija
    • 0-0
    09.05 14:30 TSC Backa Topola
    • 2-1
    • Javor
    • 2-1
    09.05 16:40 Cukaricki
    • 0-2
    • Partizan
    • 0-1
    09.05 18:45 Crvena zvezda
    • 6-1
    • Zlatibor Cajet
    • 0-1
    09.05 17:00 Borac 1926
    • 0-1
    • Loznica
    • 0-0
    09.05 17:00 Din. Vranje
    • 1-0
    • Zemun
    • 1-0
    09.05 17:00 Kabel Novi Sad
    • 0-1
    • Buducnost Doba
    • 0-1
    09.05 17:00 Radnicki 1923
    • 1-0
    • Trayal Kruseva
    • 1-0
    09.05 17:00 Radnicki Pirot
    • 0-1
    • Jagodina
    • 0-0
    09.05 17:00 Sremska Mitrovica
    • 1-0
    • Sloga Kraljevo
    • 0-0
    09.05 17:00 Zarkovo
    • 0-3
    • Kolubara
    • 0-2
    09.05 16:30 BASK
    • 1-4
    • Teleoptik
    • 0-3
    09.05 16:30 Batajnica
    • 0-0
    • Zvezdara
    • 0-0
    09.05 16:30 Crvena Zvezda MML
    • 1-2
    • BSK Borca
    • 0-1
    09.05 16:30 Sremcica
    • 0-1
    • TEK Sloga
    • 0-0
    09.05 17:30 Studentski Grad
    • 1-0
    • Sindjelic Beog
    • 0-0
    09.05 17:00 Tisa Adorjan
    • 0-2
    • Sloboda NK
    • 0-1
    09.05 17:00 Vojvodina Perlez
    • 0-1
    • 1. Maj Ruma
    • 0-1
    09.05 17:00 Kablovi
    • 0-9
    • Car Konstantin
    • 0-5
    09.05 17:00 Medosevac
    • 2-0
    • Zupa
    • 1-0
    09.05 17:00 Radan Lebane
    • 0-1
    • Vlasina
    • 0-0
    09.05 17:00 Timocanin
    • 2-1
    • Rembas
    • 1-1
    09.05 16:30 Buducnost Arilje
    • 1-2
    • Smederevo
    • 1-2
    09.05 16:30 Josanica
    • 2-1
    • Tutin
    • 0-1
    09.05 16:30 Susica
    • 1-0
    • Sloboda
    • 0-0
    09.05 14:30 Hougang
    • 4-3
    • Balestier Khal
    • 3-2
    09.05 14:30 Lion City
    • 2-1
    • Geylang
    • 1-1
    09.05 18:00 Nitra
    • 0-1
    • Sered
    • 0-1
    09.05 18:00 Slovan Bratislava
    • 0-1
    • Dun. Streda
    • 0-0
    09.05 15:00 Gorica
    • 2-1
    • Domzale
    • 2-0
    09.05 16:45 O. Ljubljana
    • 0-0
    • Maribor
    • 0-0
    09.05 20:00 Koper
    • 0-3
    • Aluminij
    • 0-2
    09.05 17:00 Brda
    • 1-2
    • Primorje
    • 1-0
    09.05 17:00 NK Krka
    • 3-1
    • Rudar
    • 1-0
    09.05 17:00 Cirkulane
    • 1-1
    • Dravinja
    • 0-0
    09.05 17:00 Podvinci
    • 3-1
    • Smarje
    • 1-0
    09.05 11:00 Pomurje K
    • 14-0
    • MB Tabor K
    • 10-0
    09.05 14:00 Olimpija K
    • 4-0
    • Krim K
    • 4-0
    09.05 17:00 Primorje K
    • 0-9
    • Radomlje K
    • -
    09.05 14:00 Al-Ittihad
    • 2-0
    • Harjaleh
    • 1-0
    09.05 14:00 Al Jaish
    • 4-2
    • Jableh
    • 2-1
    09.05 14:00 Al Karamah
    • 2-1
    • Tishreen
    • 0-1
    09.05 14:00 Al-Sahel
    • 0-6
    • Al Wahda
    • 0-5
    09.05 14:00 Al Taliya
    • 0-1
    • Al Shorta
    • 0-1
    09.05 14:00 Foutoua
    • 3-1
    • Horriya
    • 2-0
    09.05 14:00 Hottin
    • 0-0
    • Wathbah
    • 0-0
    09.05 00:00 S. Wanderers
    • 0-3
    • Melipilla
    • 0-1
    09.05 02:30 Colo Colo
    • 1-2
    • Palestino
    • 1-0
    09.05 18:00 Curico Unido
    • 2-2
    • Huachipato
    • 1-2
    09.05 21:30 Antofagasta
    • 1-2
    • U. De Chile
    • 0-0
    09.05 18:00 Deportes Iquique
    • 0-0
    • San Luis
    • 0-0
    09.05 22:00 Lautaro
    • ERT.
    • Copiapo
    • -
    09.05 14:00 Faizkand
    • 1-3
    • Eskhata
    • 0-1
    09.05 15:00 Istiqlol Dushanbe
    • 1-0
    • CSKA Pomir Dus
    • 1-0
    09.05 15:00 Namungo
    • 0-0
    • Kinondoni MC
    • 0-0
    09.05 10:30 Hang Yuen
    • 1-1
    • Taipower
    • 0-0
    09.05 12:30 CPC
    • 1-0
    • Zhanyi Skywalk
    • 0-0
    09.05 12:30 Taipei Tatung
    • 3-0
    • NTUS
    • 2-0
    09.05 13:00 Binah
    • 1-0
    • Koroki Metete
    • -
    09.05 16:00 Anges de Notse
    • 1-2
    • Dynamic Togol.
    • -
    09.05 16:00 ASC Kara
    • 3-1
    • Ifodje
    • -
    09.05 16:00 AS Togo-Port
    • 2-0
    • Maranatha
    • -
    09.05 16:00 AS Togo-Port
    • ERT.
    • OTR
    • -
    09.05 16:00 Binah
    • ERT.
    • Kara
    • -
    09.05 16:00 Dynamic Togol.
    • ERT.
    • Gomido
    • -
    09.05 16:00 Gbohloe-Su
    • ERT.
    • Anges de Notse
    • -
    09.05 16:00 Gomido
    • 0-0
    • Entente II
    • 0-0
    09.05 16:00 Kara
    • 2-0
    • Unisport
    • -
    09.05 16:00 Koroki Metete
    • ERT.
    • Ifodje
    • -
    09.05 16:00 Maranatha
    • ERT.
    • Entente II
    • -
    09.05 16:00 OTR
    • 1-0
    • Gbohloe-Su
    • -
    09.05 16:00 Unisport
    • ERT.
    • Semassi
    • -
    09.05 14:30 Ben Guerdane
    • 1-0
    • Etoile Sahel
    • 1-0
    09.05 14:30 Bizertin
    • 2-0
    • Esperance Tuni
    • 1-0
    09.05 14:30 Club Africain
    • 1-1
    • Olympique Beja
    • 0-0
    09.05 14:30 Metlaoui
    • 2-0
    • Monastir
    • 1-0
    09.05 14:30 Sfaxien
    • 2-0
    • Kairouanaise
    • 1-0
    09.05 14:30 Slimane
    • 2-1
    • Rejiche
    • 2-1
    09.05 14:30 US Tataouine
    • 2-1
    • Stade Tunisien
    • 1-0
    09.05 17:00 Altay
    • 4-3
    • Bandırmaspor
    • 3-1
    09.05 17:00 Ankaraspor
    • 0-2
    • İstanbulspor
    • 0-1
    09.05 17:00 Balıkesirspor
    • 0-5
    • Altınordu
    • 0-2
    09.05 17:00 Bursaspor
    • 0-3
    • Keçiörengücü
    • 0-2
    09.05 19:30 Adanaspor
    • 0-2
    • Samsunspor
    • 0-2
    09.05 19:30 Menemenspor
    • 1-4
    • Adana Demirspo
    • 0-3
    09.05 19:30 Tuzlaspor
    • 1-2
    • Giresunspor
    • 1-2
    09.05 15:00 Kampala City
    • 1-2
    • Vipers
    • 0-0
    09.05 13:00 Kolos Kovalivka
    • 0-3
    • Dyn. Kyiv
    • 0-1
    09.05 13:00 Mariupol
    • 4-1
    • Desna
    • 0-1
    09.05 13:00 Minaj
    • 1-2
    • Vorskla
    • 1-2
    09.05 13:00 Zorya
    • 2-1
    • Oleksandriya
    • 0-0
    09.05 16:00 Dnipro-1
    • 1-1
    • Rukh Lviv
    • 0-0
    09.05 16:00 Lviv
    • 1-1
    • Olimpik Donets
    • 1-0
    09.05 16:00 Shakhtar
    • 1-0
    • Inhulets
    • 1-0
    09.05 21:30 Al Jalil
    • 0-0
    • Al Salt
    • 0-0
    09.05 21:30 Maan
    • 0-2
    • Al Wehdat
    • 0-1
    09.05 00:15 Gran Valencia
    • 1-0
    • Yaracuyanos
    • 1-0
    09.05 02:30 Dep. Tachira
    • 2-0
    • Trujillanos
    • 2-0
    09.05 22:00 La Guaira
    • 4-2
    • Carabobo
    • 4-1
    09.05 14:00 PAOK
    • 2-0
    • Aris
    • 0-0
    09.05 16:15 Asteras T.
    • 0-0
    • Olympiakos
    • 0-0
    09.05 18:30 Panathinaikos
    • 0-1
    • AEK
    • 0-0
    09.05 13:45 Ergotelis
    • 2-0
    • PAE Chania
    • 1-0
    09.05 13:45 Ionikos
    • 0-2
    • Xanthi
    • 0-1
    09.05 13:45 Levadiakos
    • 4-0
    • Diagoras
    • 2-0
    09.05 16:00 Almopos
    • 3-1
    • Pierikos
    • 1-0
    09.05 16:00 Aspropyrgos Enosis
    • ERT.
    • Asteras Vlachi
    • -
    09.05 16:00 Episkopi
    • 0-0
    • Rodos
    • 0-0
    09.05 16:00 Kalamata
    • 1-0
    • Santorini
    • 0-0
    09.05 16:00 Kallithea
    • ERT.
    • Ialisos
    • -
    09.05 16:00 Kozani
    • 0-0
    • Veria
    • 0-0
    09.05 16:00 PAE Egaleo
    • 0-0
    • Niki Volos
    • 0-0
    09.05 16:00 PO Triglia
    • 2-0
    • O. Volos
    • 1-0
    09.05 16:00 Thesprotos
    • ERT.
    • Apollon Pontou
    • -
    09.05 16:00 Apollon Paralimniou
    • 1-0
    • Orfeas Xanthi
    • 0-0
    09.05 16:00 Aris Avatou
    • 1-0
    • Alexandroypoli
    • 1-0
    09.05 16:00 Didymoteicho
    • 0-0
    • Chrisoupolis
    • 0-0
    09.05 16:00 Elpida Sapes
    • 2-3
    • Ampelokipon
    • 1-1
    09.05 16:00 Ethnikos Sochos
    • 1-1
    • Iraklis
    • 0-0
    09.05 16:00 Evosmou
    • 0-1
    • Anagennisi Tha
    • 0-0
    09.05 16:00 F.C. Pandramaikos
    • İPT.
    • Sidirochori
    • -
    09.05 16:00 M. Alexandros Orfaniou
    • 3-1
    • Aetos Orfani
    • 1-0
    09.05 16:00 Aetos Varvaras
    • 2-2
    • Makedonikos
    • 1-0
    09.05 16:00 Giannitsa
    • 3-0
    • PAOK Alexandre
    • 2-0
    09.05 16:00 Nea Kallikrateia
    • 0-0
    • Plagia
    • 0-0
    09.05 16:00 PAO Koufalion
    • 1-3
    • Ethnikos Giann
    • 1-2
    09.05 16:00 Poseidonas Michanionas
    • ERT.
    • A. Asteras
    • -
    09.05 16:00 Thermaikos FC
    • 2-1
    • Niki Agkathia
    • 0-0
    09.05 16:00 Thyella Sarakinoi
    • 2-1
    • M. Alexandros
    • 1-1
    09.05 16:00 Atromitos Palamas
    • 2-1
    • Oikonomos
    • -
    09.05 16:00 Elassona
    • 3-0
    • Dias Diou
    • 1-0
    09.05 16:00 Ethnikos Neou
    • 1-0
    • Aetos Makrycho
    • 1-0
    09.05 16:00 Fikis
    • 0-1
    • Kozani
    • 0-0
    09.05 16:00 Iraklis Larissa
    • 0-1
    • Meteora
    • 0-1
    09.05 16:00 Karitsa
    • 6-0
    • Amyntaio
    • 3-0
    09.05 16:00 Sellana
    • 2-0
    • Makedonikos Fo
    • -
    09.05 16:00 Amvrysseas
    • 1-0
    • Dia. Stefanovi
    • 1-0
    09.05 16:00 GS Almyros
    • 0-0
    • Nea Artaki
    • 0-0
    09.05 16:00 Ipato
    • 2-0
    • Atalanti
    • 1-0
    09.05 16:00 Opountios Martinou
    • 0-3
    • Fokikos
    • -
    09.05 16:00 Psachna
    • 1-0
    • Dimitra Efxein
    • 1-0
    09.05 14:00 Mesolongi AE
    • 0-2
    • Lefkimmi
    • 0-0
    09.05 16:00 Acheron Kanalaki
    • 4-2
    • Thyella Monast
    • 2-2
    09.05 16:00 Agios Matthaios
    • 1-0
    • Kerkyra
    • 0-0
    09.05 16:00 Amvrakikos Loutrou
    • 0-1
    • Thyella Katsik
    • 0-0
    09.05 16:00 Asteras Kalirachis
    • ERT.
    • M. Alexandros
    • -
    09.05 16:00 Panagriniakos
    • ERT.
    • Anagennisi Art
    • -
    09.05 16:00 Preveza
    • 0-2
    • Tilikratis L.
    • 0-1
    09.05 12:30 Pannaxiakos
    • ERT.
    • Proodeftiki
    • -
    09.05 16:00 Fostiras
    • 3-1
    • Marko
    • -
    09.05 16:00 Moschato
    • 2-1
    • E. Piraeus
    • 2-0
    09.05 16:00 Panionios
    • 1-1
    • Ilioupoli
    • 1-1
    09.05 16:00 Agios Ierotheos
    • 1-2
    • Kifisias
    • 0-1
    09.05 16:00 Atromitos Chiliomodi
    • 1-0
    • Ermis Meligous
    • 0-0
    09.05 16:00 Ermionidas-Ermis
    • 3-1